20°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 65%

Вітер: 22.53 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

CNAP-fill-450x128 Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради


ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ - це постійно діючий робочий орган – відділ міської ради, створений 12 липня 2013 року за рішенням сесії міської ради №959, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна».
Складовою частиною Центру надання адміністративних послуг, є Дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Відкриття Центру надання адміністративних послуг – це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам міста Лозова, смт.Панютине, с.Домаха, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріоритетних завдань виконавчого комітету Лозівської міської ради.

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ
Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертається до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.
- доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
- рівність перед законом;
- організаційна єдність;
- відкритість та прозорість;
- орієнтація на суб’єкта звернення;
- зрозумілість процедур;
- оперативність та своєчасність у вирішенні питань;
- забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
- створення доступних та зручних умов для отримання суб’єктами звернень адміністративних послуг;
- спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
- запобігання корупції, ліквідація посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг;
- організаційне забезпечення надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

ПАСПОРТ відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради Харківської області станом на 01.08. 2015 року.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ