Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1890076Сьогодні, 24 січня, у великій залі Лозівської міської ради пройшов звіт мера та його команди про здобутки у Лозівській об’єднаній територіальній громаді у сферах житлово-комунального господарства, освіті, культурі, спорту, медицині.

P1880647

Дві години активного спілкування - обміну думками, пропозиціями та планами на майбутнє у розвитку молодіжного середовища. Саме так, 22 січня, пройшла зустріч міського голови Сергія Зеленського з інтелектуальною елітою міста - Радою старшокласників міської ради «Нова хвиля».

405

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  державного свята, яке символізує єдність українських земель, єдність народу – Днем Соборності України!

01 2У рамках реалізації  тристоронньої угоди про співпрацю, яку підписав міський голова Сергій Зеленський під час робочої поїздки до Китаю, після 10 лютого в місті Харкові відбудеться зустріч представників Лозівської громади та китайських партнерів,  на якій сторони обміняються пропозиціями стосовно подальшої співпраці. Лозівська громада запропонує співробітництво у галузях машинобудування та сільському господарстві. Про це розповів міський голова Сергій Зеленський на прес конференції сьогодні, 21 січня.

02

Сприяти в організації виставки картин учениці Лозівської дитячої художньої школи Анжеліки Горгуновської в Києві, обіцяв Голова правління Харківської організації національної спілки художників України, Народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка за 2010 рік, академік та професор Віктор Ковтун. На запрошення мера Сергія Зеленського він відвідав художню школу, 19 січня. Поспілкувався з Анжелікою, керівником закладу Оленою Парамєєвою, яка презентувала досягнення школи, та батьками дівчинки. Передав художній школі подарунки – книги.

P1880129

Сьогодні, 19 січня, у День Хрещення Господнього, на базі відпочинку «Бриз», що на Бритаї, відбулося освячення води, масові гуляння та пірнання в ополонку. Супроводжувався святковий захід виступами фольклорних колективів Лозівської ОТГ, працювали торгівельні намети, гостей свята пригощали гарячим чаєм, бажаючі зігрівалися біля вогнища.  

05Кошти на капітальний ремонт травматолого-ортопедичного відділення, а це півтора мільйони гривень, виділено з обласного бюджету. Закупівлю  меблів, обладнання та функціональних ліжок,  майже на пів мільйона гривень, профінансовано  з  міського бюджету.

P1870609

Проміжні вибори народного депутата України по 179 виборчому округу призначені на 15 березня 2020 року. З 16 січня розпочнеться виборчий процес та висування кандидатів. Нагадаємо, обраний під час чергових виборів народний депутат України Олексій Кучер призначений на посаду голови ХОДА.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ