18°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 38%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1520366Сьогодні, 18 жовтня, у Лозовій презентували шість реалізованих міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Сертифікати про їх реалізацію вручив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Першим презентували міні-проект: "Єдиний інформаційний простір первинної ланки на Лозівщині", в його рамках для сімейних лікарів амбулаторій придбано 18 одиниць комп’ютерної техніки. Три реалізовані міні-проекти відкрили у школах. У НВК № 8 презентували клас англійської мови, у ЗОШ № 1 модернізований харчоблок та приміщення їдальні, у Панютинській ЗОШ № 1 створено конференц-центр у актовій залі. Ще два міні-проекти реалізовані в ОСББ - «Каштановий-3», де модернізовано систему опалення шляхом встановлення ІТП з погодним регулюванням» та в ОСББ «33 Богатиря», тут на подвір’ї встановлено дитячий майданчик.

gaz 55У День захисника України, 14 жовтня, делегація з Лозової на чолі з міським головою Сергієм Зеленським відвідала 46-й окремий штурмовий батальйон «Донбас-Україна», який зараз дислокується у Чугуївському районі. Представники мерії передали продукти харчування та листівки, обереги і солодощі від лозівських школярів, а також нагородили командира і бійців подяками міської ради.

P1510662У великій залі міської ради сьогодні, 12 жовтня, керівництво міста і району привітало з Днем захисника України військових, волонтерів та представників підприємств, установ і організацій.

1507873827 img 7911Шановні захисники України!
Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, особовий склад батальйону «Донбас-Україна», військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій нашої держави прийміть мої щирі вітання з Днем захисника України! 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми вітаємо усіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

P1510331Сьогодні, 11 жовтня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з представниками Європейського інвестиційного банку та Мінрегіонбуду України щодо впровадження проекту реконструкції системи теплопостачання у місті Лозова.

P1510110Сьогодні, 9 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради, який пройшов під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського, затвердили план погалузевих заходів спільних дій виконавчого комітету міської ради та Лозівської РДА в процесі реалізації закону України «Про добровільне об’єднання громади» на території міста Лозова та Лозівського району.

poshtaШановні працівники поштового зв’язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

z dnem yuristaВід щирого серця вітаю вас із професійним святом!

   Ваша професія є однією із найнеобхідніших та найшанованіших у суспільстві. Адже кожній людині доводиться час від часу користуватись юридичними послугами. Правова діяльність вимагає не тільки високої компетентності та необхідних знань, а й порядності, небайдужості до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ