Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1630918У рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» сьогодні, 20 квітня, у Лозівській міській об’єднаній територіальній громаді проведено День благоустрою. На прибирання територій вийшли більше п’яти тисяч мешканців громади з 63 підприємств, установ та організацій міста і району.

P1630801Рішення про створення Лозівського і Панютинського освітніх округів міські депутати прийняли сьогодні, 19 квітня, на сесії міської ради. Також затвердили умови проведення конкурсу на визначення двох опорних навчальних закладів.

P1630701

Максимально врахувати думку жителів громади під час написання Стратегії розвитку Лозівської міської ОТГ, рекомендував радник Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Родченко під час зустрічі з Лозівським міським головою Сергієм Зеленським та спеціалістами міської ради. Сьогодні, 17 квітня, у ході візиту до Лозової він окреслив принципові позиції процесу стратегічного планування розвитку Об’єднаної територіальної громади.

P1630466У зв’язку з погіршенням погодних умов міський голова Сергій Зеленський відвідав навчальні заклади міста, де поцікавився температурним режимом та умовами перебування школярів та дошкільнят в закладах освіти. У Домаському НВК та ліцеї № 4 температура в приміщеннях не нижча +18° C. Учні та школярі не нарікають на умови перебування. Температурний режим в навчальних закладах відповідає санітарним нормам.

20Під час зустрічі з жителями Миролюбівського старостинського округу, яка відбулася у п’ятницю, 12 квітня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський закликав селян до спільного вирішення питання раціонального використання будівель у яких розміщені сільський будинок культури, адміністрація старостинського округу та амбулаторія сімейного лікаря.

P163022011 квітня, увесь світ, відзначає пам'ятну дату — Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.

P1620966Одним з об’єктів культури, який 10 квітня відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи у Лозовій, стала художня школа. Директор закладу Олена Парамєєва з гордістю продемонструвала голові обласної ради роботи викладачів та учнів. Познайомила з авторками картин, які стали переможницями в міжнародному конкурсі у Франції.

 

P1630072Під час робочої поїздки до Лозової сьогодні, 10 квітня, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівський вищий коледж мистецтв, де під час урочистостей вручив кращим представникам культурної спільноти Лозової відзнаки обласної ради, ознайомився з творчістю коледжу та впровадженням нового направлення у навчанні - гончарною справою. Студенти коледжу мистецтв представили присутнім гостям сюїту «Всі ми козацького роду».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ