35°C

Погода у Лозовій

Переважно сонячно

Вологість: 12%

Вітер: 28.97 km/h

Важливе повідомлення

Бегущая строка

Лозівська міська рада повідомляє, що згідно з розпорядженням міського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» № 269 від 15.08.2014 року, будуть проведені громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад 08 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради за адресою: м.Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1180449На особистому прийомі до міського голови Сергія Зеленського звернулися члени гаражно-будівельного кооперативу № 1. Вони просили міського голову, надати допомогу в реєстрації кооперативу згідно чинного законодавства.
16 серпня, мер разом зі спеціалістами міської ради виїхав на зустріч з членами кооперативу.

P1180421Сьогодні, 15 серпня, Сергій Зеленський особисто оглянув, як провели ремонтні роботи у гуртожитку по вулиці Скаліка, 18 та у будинку № 9 по вулиці Дикого.
Мешканці гуртожитку зверталися до міського голови з проханням відремонтувати стіну будинку, яка зруйнувалася внаслідок багаторічного протікання каналізації, замінити каналізаційні труби, оновити сантехніку в санвузлах, встановити там вікна й двері.  На це з міського бюджету виділили більше ніж 90 тисяч гривень.  Під час зустрічі жителі знову просили міського голову відремонтувати цоколь та вимощення.

Сьогодні, 15 серпня, під головуванням міського голови Сергія Зеленського відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Лозівської міської ради. Члени виконавчого комітету затвердили заходи щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю. Надали матеріальну допомогу з нагоди 26-ї річниці Незалежності України учасникам антитерористичної операції, які мають статус інваліда війни.

                                                       13 z

Шановні ветерани і працівники будівельної галузі Лозівшини!
Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем будівельника.

Сьогодні, 11 серпня, на позачерговій сесії міської ради депутати прийняли субвенцію з державного бюджету, у розмірі 60 мільйонів гривень, на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття. Також перерозподілили кошти у сумі 120 тисяч гривень на реконструкцію самопливного каналізаційного колектору по вулиці Привокзальній та 80 тисяч на реконструкцію водогону по вулиці Говорова.

У рамках співпраці міста Лозова з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, на стадіоні Локомотив розпочалися будівельні роботи з облаштування майданчику зі штучним покриттям для міні-футболу. GIZ збудує поле розміром 44 на 27 метрів, його орієнтована вартість складає близько 2-х мільйонів гривень. Роботи виконуватиме підрядник з міста Києва, збудувати новий майданчик планують до кінця вересня.
Місто співфінансуватиме роботи по облаштуванню поля для міні-футболу. Сьогодні, 11 серпня, міський голова Сергій Зеленський виїхав на місце розташування майданчику, де перевірив, як тривають підготовчі роботи перед початком будівництва. Наразі на стадіоні за рахунок місцевих коштів розчищають і вирівнюють поле. Також місто на себе візьме витрати з підведення комунікацій та благоустрою майданчику.

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini.html#sigFreeIdc9039190a5

Сьогодні, 9 серпня, міський голова Сергій Зеленський вкотре відвідав поліклінічне відділення Лозівської ЦРЛ, де перевірив якість та умови прийому пацієнтів. Мер наголосив на необхідності покращення матеріально-технічної бази поліклініки та створенні комфортних умов для прийому хворих.

Другій рік поспіль, 4 серпня, відзначається День Національної поліції України. Саме в цей день два роки тому Президент Петро Порошенко підписав закон «Про Національну поліцію». Вітання з професійним святом від керівництва Лозової, Лозівського і Близнюківського районів приймали на свою адресу лозівські і близнюківські поліціянти.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ