Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

images

Сьогодні, 17 жовтня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський перебуває з робочою поїздкою в Харківській обласній державній адміністрації. Мер Лозової зустрічається з директором Департаменту фінансів Сергієм Овсянніковим з питання незабезпеченості бюджету міста Лозова по державних повноваженнях.

P181036516 жовтня Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова районної державної адміністрації Ашот Керопов та голова районної ради Володимир Лаптєв зустрілися   з жителями Артільного, Садового та Тихопілля. 

P1810320

Зустріч відбулася сьогодні, 16 жовтня, у Лозівській мерії. Директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко обговорив з міським головою Сергієм Зеленським підготовку до проведення ЗНО у 2020 році та поінформував мера й працівників освітньої галузі про новації у проведенні тестування 2021 року.

18Відбувся захід сьогодні, 15 жовтня, за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, мера Лозової Сергія Зеленського та районних очільників - Ашота Керопова й Володимира Лаптєва. Це довгоочікувана і значуща подія для вихованців та педагогів школи.  Відкриття сучасної виставкової зали, яка за своїм оснащенням перевершує залу Харківської обласної галереї «Мистецтво Слобожанщини», дасть можливість проводити виставки обласного і всеукраїнського рівнів. Крім того, її використовуватимуть для презентацій, семінарів та проведення конференцій.

P1810086Таке рішенні прийнято на засіданні виконавчого комітету. Дозволено розпочати опалювальний сезон у навчальних, медичних та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, у житлових будинках, у тому числі споживачам, приміщення, яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами. Одна з умов включення опалення – збереження середньодобової температури зовнішнього повітря не вище + 8˚С та подальше її зниження.  Першими до опалення підключатимуть школи, дитсадки та лікарні. 

P1800907

Сьогодні, 14 жовтня, у День святкування Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова районної державної адміністрації Ашот Керопов та голова районної ради Володимир Лаптєв від усієї громади привітали особовий склад 46-го окремого штурмового батальйону «Донбас-Україна» зі святами.

P1800340Розважали лозівчан концертною програмою «Свято мужності і відваги», частували смачним борщем та випічкою. Поряд працювала виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та торгівельні намети.
Зі сцени лозівчан та гостей від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського привітав секретар міської ради Сергій Коба. Приєднався до привітань голова районної державної адміністрації Ашот Керопов.

P1800167Урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулися у мерії сьогодні, 11 жовтня. Розпочалися з церемонії покладання квітів до Дошки загиблим воїнам АТО Лозівщини та вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих земляків. У заході взяли участь керівництво міста і району, військовослужбовці, представники старостинських округів, рідні загиблих, депутати, громадськість.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ