Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1930592Сьогодні, 27 березня, на сесії міської ради депутати виділили 1 мільйон 350 тисяч гривень на потреби медиків у боротьбі з коронавірусом. Кошти спрямують на придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту, противірусних препаратів та дезінфікуючих засобів. Один мільйон гривень депутати були змушені зняти з поточного ремонту доріг та направити на потреби медицини у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

P1930602

Для забезпечення надання планової та ургентної стоматологічної допомоги дітям, сьогодні, 27 березня, на сесії міської ради депутати збільшили фінансування Комплексної Програми «Охорона здоров’я лозівчан на 2017-2020 роки». Виділили 173 тисячі гривень – на преміювання трьох дитячих стоматологів протягом квітня-грудня та навчання їх за фахом «Дитяча стоматологія» - 46,8 тисячі.

P1930581

Додаткові заходи боротьби з розповсюдженням коронавірусу обговорили сьогодні, 26 березня, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка пройшла у режимі відеоселектора. Провели засідання у зв'язку з продовженням в Україні карантинних заходів до 24 квітня. 

Участь в обласній селекторній нараді взяли керівництво міста, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, медики, поліцейські, рятівники та представники Держпродспоживслужби.  

Під час селекторної наради обговорили питання розгортання (за необхідності) та організації роботи блок-постів на кордонах області.

- Я прошу усіх керівників служб міста, причетних до організації блок-постів, підійти до цього питання відповідально, - зауважив перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. - Визначитися з переліком необхідного обладнання та засобів, які потрібні на таких пунктах, й бути готовими до розгортання їх роботи у будь-який момент. Міська влада, у міру своїх можливостей, готова надавати допомогу в їх організації та облаштуванні. Прошу опрацювати питання придбання спеціалізованого обладнання для дезінфекції автомобілів».

За рекомендацією обласної КТЕБ, у Лозовій розглядають можливість дезінфекції під’їздів та ліфтів під час карантину. За попередніми підрахунками, для обробки цих приміщень в усьому житловому фонді, в місяць потрібно пів мільйона гривень. Про це поінформував перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков.

Щодо обробки дезінфектантами доріг та тротуарів, це також рекомендувала обласна КТЕБ, у лозівських комунальників немає ні технічної, ні фінансової можливості, додав заступник мера Валерій Крикун.

Під час наради лікар-епідеміолог Павло Дмитренко повідомив присутнім, що за інформацією Харківського лабораторного центру, до міста Лозова та Лозівського району за останній тиждень в’їхало 13 осіб, які повернулися з-за кордону. Вони дали письмову згоду на самоізоляцію. Перший заступник міського голови Олександр Жидков просив медиків та поліцію взяти на контроль дотримання цими особами двотижневого карантину.

Також перший віце-мер поінформував про готовність лозівських лікарень до прийому хворих: «Ми вже двічі поповнили наші медзаклади первинними засобами захисту та дезінфектантами. Є необхідний перелік противірусних лікарських засобів. За кошти ТМО закуплено 25 експрес-тестів. Підготовлено 25 боксів у інфекційному відділенні, у разі необхідності перепрофілюємо міську лікарню на 175 місць. У лозівських медиків є лише дев’ять апаратів штучного дихання. Ми звернулися до обласного керівництва для виділення ще двох, більш сучасних».

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini.html#sigFreeId157382971e

P1930529

Про це повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 23 березня.

- Працюємо у тих умовах, які введені, не допускаємо паніки серед населення та вживаємо усіх заходів щодо виконання Постанови КМ України № 211 про недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, з внесеними змінами. 

Особливе занепокоєння міський голова висловив з приводу низького рівня забезпечення засобами індивідуального захисту.

P1930449Про це поінформував завідувач Лозівської філії Харківського обласного лабораторного центру МОЗ України Віктор Ткаченко на нараді з недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, яка пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського, сьогодні, 20 березня.

602612990e8fba9c0126af84c9dc114e XL

Враховуючи велике скупчення людей у години пік на зупинках транспорту, як додатковий профілактичний та протиепідемічний захід, виконавчим комітетом Лозівської міської ради сьогодні, 19 березня, прийнято рішення обмежити пільгові перевезення, починаючи з 20 березня. Переважна кількість пільгового контингенту - це люди похилого віку, які найбільш схильні до зараження вірусними інфекціями. Тому, для більш безпечного проїзду, скористатися своїм правом у громадському транспорті, пільговики зможуть з 9.00 до 16.00 години. В усі інші часи проїзд здійснюватиметься на загальних умовах при сплаті повної вартості проїзду.

 

P1930425Рішення про відкриття на період карантину тимчасових міських автобусних маршрутів загального користування прийняли сьогодні, 19 березня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Лозівської міської ради. Прийняли його з метою забезпечення доступу мешканців міста Лозова та смт. Панютине м Лозова до медичних та аптечних установ, перевезення медичних працівників. Діяти маршрути  почнуть з 20 березня.

P1930280На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, з 12.00 години 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року, припиняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями). Усі рейси, які здійснювалися по району, у тому числі до Панютиного, так як вони приміські, припиняють свою роботу до 3 квітня 2020 року.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ