23°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 30%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1450258Сьогодні, 20 серпня, за дорученням міського голови Сергія Зеленського усі працівники міськвиконкому вийшли на вулиці міста виявляти нескошені ділянки амброзії. На вранішній планерній нараді міський голова Сергій Зеленський наголосив, що вкрай незадоволений роботою комунальних служб щодо боротьби з цією карантинною рослиною. Окрім того, вказав на низький рівень роботи інспекторів з благоустрою щодо складання адмінпротоколів.

P1450038

Сьогодні, 17 серпня, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов з робочим візитом завітав до Лозової. У великій залі Лозівської міської ради під його головуванням пройшла нарада щодо процедурних питань в частині приєднання до міста Лозова ряду громад Лозівського району. У нараді взяли участь Лозівський міський голова Сергій Зеленський, представники міськвиконкому та районної ради, сільські та селищні голови, депутати міської ради.

Голова обласної ради Сергій Чернов наголосив: «На сьогодні є рішення сесій сільських рад та звернення громадян з приводу того, щоб депутати Харківської обласної ради внесли зміни в Перспективний план щодо створення на Лозівщині єдиної тергромади з центром у Лозовій. Ми повинні до цього дослухатися, не можна ігнорувати думку громад. Тому профільна постійна комісія обласної ради, засідання якої відбулося 14 серпня, підтримала цю ініціативу і звернеться з листами до ХОДА, а за необхідності і до Уряду України».

На нараді Сергій Чернов закликав прийняти зважене рішення і якомога швидше звернутися до обласної ради з ініціативою щодо приведення у відповідність Перспективного плану.    

«Зміни до Перспективного плану обласна рада вносить регулярно, адже саме життя їх диктує, тим паче, добровільне об'єднання не може тривати десятиріччями. Я не зустрічав жодного представника ОТГ, який би говорив про зменшення ресурсів після об'єднання. Раджу вам, керуючись спільними інтересами, прийняти рішення в напрямку розвитку», - зазначив голова облради.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський у своїй промові наголосив, що він відстоюватиме інтереси тих тергромад, які за Перспективним планом входять до Краснопавлівської ОТГ, але на громадських слуханнях прийняли одностайні рішення будувати майбутнє в складі Лозівської.

Після наради голова Харківської облради Сергій Чернов провів прийом громадян. Четверо лозівчан звернулися з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування. Чернігівській сільській голові Тетяні Максюті голова облради пообіцяв вирішити питання щодо придбання меблів для першого і другого класу школи та дидактичних матеріалів для вчителів. Мешканці Єлизаветівської громади просили сприяти Сергія Чернова у вирішенні питання приєднання до Лозівської ОТГ. Голова Лозівської ветеранської організації Валентина Книш звернулася з проханням у наданні допомоги в реконструкції Меморіалу Слави.

У ході робочої поїздки голова облради оглянув заклади освіти, спорту, соціальної сфери та житлово-комунального господарства. Зокрема побував у ДЮСШ «Юність», НВК № 10, Палаці культури, оглянув роботи на Південному колекторі та відвідав Інклюзивно-ресурсний центр.

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini.html#sigFreeId230185f7ec

39152997 2147025228896893 7621224440877023232 nЗа результатами конкурсу на заміщення вакантної посади – директора Лозівського навчально-виховного комплексу № 10, який відбувся у міськвиконкомі 10 серпня, перемогла Наталія Рошка - методист методкабінету Управління освіти, молоді та спорту міської ради.

P1440897Ескіз стели розробив Лозівський вищий коледж мистецтв. Мер міста Сергій Зеленський перевірив, як ведуться роботи з її облаштування та провів робочу нараду з виконавцями робіт та розробниками ескізу.

IMG adf43e027bfae804a8a024fcaf937c17 VЛозівський міський голова Сергій Зеленський сьогодні, 14 серпня, взяв участь у постійній комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Харківської обласної ради. Одне з питань, яке виносилося на розгляд, стосувалося створення єдиної територіальної громади на Лозівщині.

P1440866Сьогодні, 10 серпня, у мерії планували провести засідання Лозівської спільної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад з питання ініціювання внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Харківської області, затвердженого КМУ 23 вересня 2015 року, в частині однієї об’єднаної гроади з центром у місті Лозова. Та зібрати робочу групу не вдалося. З незрозумілих причин, без погодження з міською, районною, сільськими та селищними радами, головою Лозівської районної державної адміністрації Сергієм Красноперовим одноосібно внесені зміни до складу спільної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

P14408407 серпня у великій залі Лозівської міської ради відбулася координаційна нарада з керівниками правоохоронних органів Лозівського, Балаклійського, Барвінківського та Близнюківського районів. У нараді, яка пройшла під головуванням керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Ігора Білодіда, взяли участь працівники прокуратури, начальники і особовий склад відділів поліції, керівники міськрайонних відділів Управління служби безпеки в Харківській області, голови районних державних адміністрацій та районних рад, міські голови.

         P1440817Як підійти до нового бюджетного року, якою буде мережа освітньої, культурної, соціальної сфери та як працюватимуть підприємства житлово-комунального господарства у новоствореній об’єднаній територіальній громаді. Про це говорили на засіданні спільної робочої групи, яке відбулося сьогодні, 7 серпня, у великій залі Лозівської міської ради. У засіданні робочої групи до якої увійшли представники міської і районної рад, районної державної адміністрації і представники усіх громад, які виявили бажання увійти до ОТГ, взяли участь Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова районної ради Володимир Лаптєв, голова районної державної адміністрації Сергій Красноперов.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ