13°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1330633Про це на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку екстрено зібрали сьогодні, 23 квітня, наголосив Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

30743824 1213304962105253 1037751282254741504 n

Упродовж тижня лозівські підприємства, установи, організації, освітні й медичні заклади, студентська та учнівська молодь прибирали місто від сміття на закріплених територіях. Найбільша кількість людей вийшла на прибирання сьогодні, 21 квітня. Працівники бюджетної сфери, підприємств, установ і організацій, депутати міської ради наводили лад в парках «Дружба» та «Перемога». Медичні працівники прибирали біля своїх установ. Техніку для вивезення сміття надали комунальні підприємства Лозової.

P1330382Сьогодні, 19 квітня, перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков, керівники освітньої, соціальної та медичної сфери міста зустрілися з французькою делегацією проекту Євросоюзу «Twinning», який запровадили в Україні у 2017 році. Мета проекту - підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність.

P1330343Про це на прес-конференції сьогодні, 18 квітня, розповів директор Харківського Регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Керівник центру завітав до Лозової, де поспілкувався з мером Сергієм Зеленським та освітянами. У ході зустрічей обговорив готовність міських служб – освітян, поліції, надзвичайників до проведення тестування. Олександр Сидоренко зауважив, що організація проведення ЗНО у Лозовій завжди проходить на високому рівні, за що подякував керівництву міста. Акцентував увагу відповідальних служб - перш за все безпека дітей.

P1330310Під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського відбулася нарада з питань реалізації програми «Безпечне місто». Учасники наради обговорили питання встановлення додаткових камер вуличного відеоспостереження, створення «CALL-Центру» та організації патрулювання міста.

12047 1Шановні працівники пожежної охорони!
Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони.

P1330189У рамках співробітництва міста Лозова з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у Лозівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 13 «Росинка» капітально відремонтовано дві інклюзивні групи та обладнано їх новими меблями, встановлено ігровий майданчик. Всього на обладнання і ремонти міжнародна організація виділила більше 600-т тисяч гривень. За кошти місцевого бюджету у дитсадку частково перекрито покрівлю і проведені ремонтні роботи з облаштування дитячого майданчика.

P133011413 квітня озеленювачі КП «Еко-Сан» висадили 85 кущів різнокольорової чайної троянди в Депутатському парку. Саджанці висадили перед аркою. Територію парку прибрали й упорядкували для комфортного відпочинку містян.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ