11°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1230198Сьогодні, 20 жовтня, у мерії відбулася зустріч з представниками Мінрегіонбуду та консультантами, які супроводжують проект реконструкції теплових мереж у Лозовій. У ній взяли участь керівництво міста та КП «Теплоенерго». Делегація приїхала переконатися у готовності міської влади до реалізації проекту, розумінні фінансових витрат, та перевірити технічні моменти та економічні складові КП «Теплоенерго».

P1230067До кінця року по вулиці Привокзальній планують замінити майже 1,5 кілометра самопливного каналізаційної труби, методом санації. На це з обласного бюджету виділили 7 мільйонів гривень. Загалом, по вулиці Привокзальній проектом передбачено замінити каналізаційний колектор довжиною 2,5 кілометри. Кошторисна вартість проектних робіт складає 12 мільйонів гривень .

 

DSC 034814 жовтня Лозівська громада святкувала День захисника України. Вранці розпочали заходи з відкриття Дошки воїнам Лозівщини, загиблим в АТО, яку встановили у центральній частині міста навпроти скверу Шевченка, за ініціативи учасників АТО та підтримки міської і районної влади. На ній розмістили 12 фотографій мешканців міста і району, які віддали своє життя, захищаючи незалежність своєї держави на сході України.

1 960x540Шановні захисники України!  Дорогі лозівчани!
У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва наша країна відзначає державне свято – День захисника України.

P1220623Сьогодні, 11 жовтня, під час засідання виконавчого комітету, який пройшов під головуванням першого віце-мера Олександра Жидкова з головного затвердили рішення «Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року». Внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 23 березня 2017 року № 151 «Про затвердження переліку доріг комунальної власності м. Лозова для проведення капітального та поточного ремонтів у 2017 році. Доповнили його об’єктами по проведенню поточних ремонтів доріг по місту.

P1220573Сьогодні у міськвиконкомі пройшло екстрене засідання виконавчого комітету. Одноголосно прийнято рішення з 9 жовтня розпочати опалювальний сезон в навчальних, медичних, дитячих закладах та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, якщо для цього є технічні можливості (самостійні котельні). З 17 жовтня опалення включать і в житлових будинках, у тому числі споживачам, приміщення, яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами.

2015.10.08 lawyers dayШановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята, яке об’єднує всіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

P1220248Сьогодні, 3 жовтня, у міськвиконкомі пройшло засідання конкурсного комітету, який визначив перевізника на трьох міських маршрутах загального користування: № 1 Центральний ринок – Центральний ринок (Кільце 1), № 2 4 мікрорайон - Центральний ринок (кільце 2), № 4 мікрорайон 4 – вулиця Олександра Бричука. На три об’єкти міських маршрутів документи подав єдиний перевізник-претендент – ПП «Лозівське грузопасажирське АТП». Аби уникнути збоїв у перевезеннях на міському транспорті комітет допустив ПП «Грузопасажирське АТП» до конкурсу і визнав його переможцем.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ