Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1630918У рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» сьогодні, 20 квітня, у Лозівській міській об’єднаній територіальній громаді проведено День благоустрою. На прибирання територій вийшли більше п’яти тисяч мешканців громади з 63 підприємств, установ та організацій міста і району.

Масово прибирали сміття та старе листя, вирубували поросль у парках «Перемоги» та «Дружба», наводили лад біля Меморіалу Слави, прибирали занедбані території по місту та стихійні звалища у лісосмугах. Білили дерева і бордюри.

Також у День довкілля продовжили озеленювати місто. Працівники Лозівської прокуратури висаджували алею з дубів по вулиці Слобожанській. Озеленювачі КП «Еко-Сан» саджали ялівці на дитячому майданчику у центрі міста та на Алеї Героїв біля Пам’ятного знаку землякам ополченцям. Загалом у цьому році по Лозівській ОТГ висаджено майже дві тисячі саджанців дерев та кущів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ