19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

18 травня з 8.00 години ранку Лозова може залишитися без води через відключення електроенергії на об’єктах водопостачання та водовідведення міста. АК «Харківобленерго» попередило КП «Лозоваводоканал», що у разі несплати заборгованості за березень, яка складає 643 тисячі гривень, подачу електроенергії припинять.

КП «Лозоваводоканал» до Департаменту фінансів Харківської ОДА надано спільні протокольні рішення для проведення взаємозаліку за отриману електроенергію, по постанові КМУ № 20 від 11.01.2005 року в сумі 1173761грн.,  з метою погашення заборгованості за березень та квітень 2017 року.  Але на державному рівні це питання не вирішується.
У зв’язку з затримкою перерахувань з державного бюджету компенсацій за отримані населенням пільги та субсидії, а це 4,3 мільйони гривень, КП «Лозоваводоканал» потерпає від нестачі коштів на розрахунковому рахунку. Не має змоги своєчасно сплатити заробітну плату, податки, розрахуватись за паливно-мастильні матеріали та матеріали необхідні для проведення ремонтних робіт на мережах та спорудах водопостачання і водовідведення.
Для попередження надзвичайної ситуації, яка може виникнути у місті в зв’язку з відключенням від електропостачання об'єктів КП «Лозоваводоканал», за підписом першого віце-мера Олександра Жидкова до Харківської обласної державної адміністрації направлено ряд листів. Керівництво міста просить сприяти у вирішенні питання недопущення відключення електроенергії, що призведе до відсутності подачі питної води до лікувальних установ, дитячих дошкільних закладів і вплине на життєдіяльність всього міста в цілому.  На випадок відключення електроенергії АК «Харківобленерго», водяники просять містян мати добовий запас води. 
Станом на 1 травня заборгованість  державного бюджету по пільгам та субсидіям на оплату житлово-комунальних послуг перед комунальними підприємствами: «Лозоваводоканал», «Житлово-управляюча компанія», «Еко-Сан», «Теплоенерго», ЖБК та ОСББ складає 50,5 мільйони гривень, що ставить під загрозу стале функціонування комунальних підприємств міста.
Виконавчий комітет Лозівської міської ради та депутати неодноразово зверталися з листами до Президента України, Міністерства фінансів, Мінрегіонбуду та Міністерства соціальної політики з проханням вплинути на вирішення ситуації, яка склалася із розрахунками державного бюджету по нарахованим пільгам і субсидіям на оплату житлово-комунальних послуг. Міський голова Сергій Зеленський з цього питання провів ряд зустрічей з головою ХОДА Юлією Світличною та її заступниками. Допомагає у вирішенні цього питання народний депутат України Анатолій Гіршфельд.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ