Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1400500Сьогодні, 8 червня, на позачерговій сесії міської ради депутати розглянули звернення 13 територіальних громад щодо добровільного приєднання до тергромади міста обласного значення - Лозова. Бажання приєднатись виявили: Домаська, Новоіванівська, Миколаївська, Миролюбівська, Артільна, Яковлівська, Перемозька, Чернігівська, Панютинська, Садівська, Шатівська, Царедарівська та Катеринівська територіальні громади.

Процес приєднання тергромад до міста Лозова розпочався у травні, з підписанням Президентом України змін до законодавства, якими Лозову, як місто обласного значення, визначено центром спроможної об’єднаної тергромади. Після внесених змін процес приєднання відбуватиметься за спрощеною процедурою шляхом приєднання - без проведення виборів голови та депутатів ради до наступних чергових місцевих виборів, які відбудуться у 2020 році.
З 19 травня в сільських, селищних радах відбулась низка громадських слухань за підсумками яких, 15 громад ініціювали приєднання до міста Лозова. Рішення сесій Єлизаветівської і Павлівської сільських рад про згоду на приєднання поки що не можуть бути розглянутими оскільки згідно законодавства приєднуватися мають право ті громади, з якими є спільна межа, а на сьогоднішній день поки що спільних меж з зазначеними громадами немає.
Наступним кроком стане створення спільної робочої групи щодо відпрацювання плану першочергових заходів щодо приєднання, проекту рішення про приєднання, а також розробка документів, які зафіксують права та зобов’язання міста та громад, що приєднуються.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ