Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Це стало можливим завдяки реалізації обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє. Цього року Лозова виграла 12 міні-проектів. Перший реалізований міні-проект презентовано учора, 18 серпня. У фельдшерсько-акушерські пункти закуплено 22 велосипеди з додатковим устаткуванням. Їх вже вручили фельдшерам Царедарівського, Полтавського, Новоіванівського та Миколаївського ФАПів.

«Я вдячний засновнику обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» Сергію Чернову, - говорить міський голова Сергій Зеленський. Ми маємо можливість проводити благоустрій населених пунктів, сприяти поточним капітальним ремонтам будівель, закупляти нове обладнання. І сьогодні ми презентуємо перший міні-проект цього року, який направлено на підтримку сільської медицини.»
Загальна сума міні-проекту становить 119900 грн, кошти на який виділялися з обласного, міського бюджетів та ініціативної групи.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ