Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1410588Сьогодні, 23 червня, у великій залі Лозівської міської ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня молоді. Лозівський міський голова Сергій Зеленський та голова районної ради Володимир Лаптєв привітали кращих молодих представників підприємств, установ і організацій міста і району та вручили їм обласні і міські відзнаки і нагороди.

«Ви майбутнє нашого міста і держави. Ми покладаємо великі надії на вас, молоде покоління, у їх розбудові, - сказав міський голова Сергій Зеленський, звертаючись до присутніх. - Спільно з керівництвом області Юлією Світличною та народним депутатом України Анатолієм Гіршфельдом ми приділяємо максимум зусиль для розвитку освіти, спорту, культури і дозвілля молоді. Все робимо для того, щоб на Слобожанщині були створені умови для комфортного проживання молоді, щоб ви не залишали свої міста, а розвивала їх і розбудовували».
До привітань приєднався голова районної ради Володимир Лаптєв, побажав молоді Лозівщини мирного неба, міцного здоров’я, добробуту й гарного настрою.
Далі керівники міста і району вручили путівки на оздоровлення у таборі «Зміна» від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної жителям села Бунакове Лозівського району, вихованкам Дитячого будинку сімейного типу Тетяні Нуянзовій і Галині Ковбасі.
Також нагородили обласними та міськими відзнаками 34 молодих спеціалісти підприємств і установ міста та району.
Почесними грамотами і подяками Харківської обласної державної адміністрації та обласної ради нагороджені: Дмитро Гончар - провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту міської ради; Євгенія Монастирська - головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради; Олександр Шапко - директор Панютинської дитячої музичної школи; Марина Ричкова – соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); Серік Тетяна - оператор пульту керування устаткуванням житлових і громадських будівель дільниці по експлуатації будівель, споруд та транспортних засобів КП «ЖУК»; Катерина Шморгун - секретарь Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ