Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1540459На позачерговій сесії міської ради сьогодні, 27 листопада, депутати затвердили ряд рішень про надання згоди на приєднання до Лозової ще восьми тергромад. Після отримання позитивного висновку Харківської обласної державної адміністрації та рішення депутатів міської ради до Лозівської ОТГ планують увійти: Артільна, Яковлівська, Перемозька, Садівська, Тихопільська, Єизаветівська, Бунаківська тер громади та Павлівка Друга.

Під час громадських слухань, які пройшли улітку, мешканці цих населених пунктів висловили бажання будувати своє майбутнє у складі великої тергромади з центром у місті Лозова, але за перспективним планом ці території входили до Краснопавлівської ОТГ. 21 листопада Уряд прийняв зміни до Перспективних планів формування територій громад декількох областей, у тому числі Харківської. Завдяки яким увесь Лозівський район визнано єдиною тергромадою з центром у місті обласного значення – Лозова.
Поза межами об’єднаної тергромади залишаться три сільських ради (Смирнівська, Плисівська, Надеждівська) та дві селищні (Орільська і Краснопавлівська), які не дали згоду на приєднання до Лозової.
Міський голова Сергій Зеленський наголосив: «Я вдячний голові ХОДА Юлії Світличній, голові обласної ради Сергію Чернову, народному депутату України Анатолію Гіршфельду і прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що вони відреагували на волевиявлення людей і посприяли оперативному внесенню змін до Перспективних планів формування територій громад. Приєднання ще восьми тер громад, а у цілому їх в ОТГ буде 19 разом з Лозовою, дасть нам можливість увійти в 2019 рік з новим бюджетом. Ми сподіваємося на отримання усіх державних дотацій, завдяки яким громада розвиватиметься, а ми разом з вами працюватимемо на благо людей».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ