19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

panyutinoПанютине долучилося до урядової програми “Доступні ліки”: відтепер мешканцям селища, які страждають серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою або діабетом ІІ типу,  не потрібно їхати до Лозової, щоб отримати життєво необхідні препарати .

            За дорученням Лозівського міського голови С.В. Зеленського та за підтримки керівництва Панютинської селищної ради, КП «Лозівська муніципальна аптека» відкрила в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Панютине  «соціальний» аптечний пункт, в якому панютяни  одразу після відвідування лікаря, не виходячи з амбулаторії, можуть отримати за рецептами лікарів безкоштовно або ж з частковою доплатою препарати для лікування серцево-судинних захворюваннь, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Пріоритетність надана лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

           Вже близько тисячі мешканців селища Панютине скористалося можливістю та отримали медикаменти за Урядовою програмою «Доступні ліки».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ