Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1785744 karantin

У Лозівській ОТГ карантин продовжено, але додаткових обмежувальних заходів не введено. Сьогодні, 28 липня, на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на підставі ряду Постанов КМ України, прийнято рішення у Лозівській ОТГ продовжити карантин до 31 серпня. Друге рішення комісії - з 28 липня скасувати заборону здійснення діяльності розважальних закладів після 23-ї години. Заборону було введено на минулому тижні за рекомендацією регіональної КТЕБ.

- На сьогодні необхідності в таких обмеженнях немає, - відзначив перший віце-мер Олександр Жидков. Також поінформував, що станом на 28 липня рівень епідемічної ситуації на території Лозівської міської ОТГ відповідно до постанови КМУ № 641 від 22.07.2020р. відповідає «зеленому» рівню. 

Нагадаємо, на сьогоднішній день на території Лозівської міської ОТГ зареєстровано 25 випадків захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. З них: 23 людини одужали та 2 людини померло. В інфекційному відділенні відсутні хворі з лабораторно підтвердженим фактом інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ