Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1470811Сьогодні, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету міської ради затверджено рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Лозова» Євгену Федоровичу Дейно. На засіданні комісії з питань відзначення та увічнення пам’яті видатних людей його кандидатуру підтримали одностайно.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський привітав Євгена Федоровича з присвоєнням почесного звання: «Вами багато зроблено для розбудови міста. У свій час, завдячуючи Лозівському ковальсько-механічному заводу, де Ви пропрацювали довгий час, була збудована Лозова. Зараз ми, за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної продовжуємо цю справу і втілюємо у життя нові проекти у житлово-комунальній галузі, реконструюємо об’єкти культури, спорту, освіти, будуємо нові спортивні майданчики. Те, що Ви, Євгене Федоровичу заклали у свій час, ми збережемо для майбутніх поколінь лозівчан. Я бажаю Вам здоров’я, добра й благополуччя.»
Дейно Євген Федорович (01.01.1949 р.н.) пройшов трудовий шлях від рядового робітника до талановитого управлінця, багато років віддавши роботі на Лозівському ковальсько-механічному заводі та вірного служіння Лозівській громаді. За роки роботи зробив чимало для розбудови та розвитку міста в галузях економіки, освіти та спорту (про свідчать численні звернення керівників та трудових колективів, Почесних громадянина міста тощо).
У 1967 році - розпочав свій трудовий шлях в якості дробометника ковальського цеху Лозівського ковальсько-механічного заводу. В тому ж році вступив до Харківського інженерно-будівельного інституту (заочне відділення), який закінчив в 1972 році.
З 1967 р. - активно виступав у складі футбольної команди «Авангард».
З 1970 р. - призначений майстром, ремонтно-будівельної дільниці Лозівського ковальсько-механічного заводу, яку потім очолив у 1974 р.
У 1976 р. – призначений начальником відділу капітального будівництва Лозівського ковальсько-механічного заводу. Саме в зазначений період, під час керівництва Дейно Євгена Федоровича, відбулось масове введення в експлуатацію промислових об’єктів, шкіл, дитячих садочків, житлових будинків та об’єктів соціально-культурного напрямку на території міста Лозова.
З 1998 року - призначений на посаду директора з капітального будівництва - начальника відділу інвестицій та технічного переозброєння Лозівського ковальсько-механічного заводу.
З 2001 року - обіймав посаду комерційного директора Лозівського ковальсько-механічного заводу, з якої пішов на заслужений відпочинок.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ