Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1620966Одним з об’єктів культури, який 10 квітня відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи у Лозовій, стала художня школа. Директор закладу Олена Парамєєва з гордістю продемонструвала голові обласної ради роботи викладачів та учнів. Познайомила з авторками картин, які стали переможницями в міжнародному конкурсі у Франції.

Олена Парамєєва розповіла очільнику обласної ради, що будівля, де розмістилася школа нараховує більше ста років і вона потребує ремонтів. Особливо заклад розраховує на ремонт актової зали та планує утеплити фасад будівлі.
На ці роботи місто розраховує залучити обласні кошти. Об’єкти включені до обласної Програми соціально-економічного розвитку Харківської області, їх загальна проектна вартість складає майже 2,5 мільйони гривень. Сергій Чернов запевнив, що у найближчий час спільно з обласною державною адміністрацією звертатиметься з ініціативою про виділення коштів на ремонт художньої школи і впевнений, що отримає підтримку депутатського корпусу.
До того ж, Лозівська художня школа цього року виграла міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє» на облаштування актової зали. Завдяки його реалізації до школи закуплять акустичну систему, інтерактивну дошку, стелажі та підсвічування для картин. Вартість проекту складає 300 тисяч гривень.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ