Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

    P1150017На черговій нараді соціальних партнерів міської ради, яку зібрав на початку листопада міський голова Степанов С.Ф.,  було прийнято рішення про збір коштів для підтримки бійців 92 механізованої бригади, що знаходиться в зоні АТО.

     За рахунок цих коштів було придбано по 25 комплектів термобілизни і термошкарпеток, продукти харчування довгострокового зберігання, а також до гуманітарної допомоги підключився колектив КП «Теплоенерго», який виготовив піч-"буржуйку", та освітяни міста.

     У п’ятницю, 28 листопада, з Лозової на передову виїхав мікроавтобус з допомогою. Вантаж до м. Щастя супроводжував заступник Лозівського міського голови Неділько О.Г., який саме координував збір гуманітарної допомоги.

      Прийняв вантаж командир танкового взводу, боєць 92 окремої механізованої бригади Сергій Пасарар — директор лозівської школи №7. Він обіцяв протягом найближчої ночі розвезти допомогу по блокпостах.

      Підрозділ Сергія Пасарара тримає оборону на передовій у місті Щастя — охороняє міст через Сіверський Донець. Комвзводу провів гостей по бліндажах, окопах і кухнях, а також на передові пости по той бік мосту. На них несуть службу ще двоє лозівчан, Віталій Малишев та Сергій Гуров.

      Армійці дякували за допомогу, передавили вітання рідним та близьким, зазначивши що без волонтерської допомоги армія на передовій не протрималася б і тижня.

     В свою чергу, соціальні партнери міської ради під час свого останнього засідання вирішили не обмежуватися у допомозі, й надалі підтримувати земляків-захисників.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ