Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1600446Сьогодні, 12 березня, у Лозівській районній державній адміністрації відбулася спільна нарада з питання покращення організації пасажирських перевезень на Лозівщині. З кожним днем кількість скарг від населення на неякісні умови перевезення, незручні рейси та зношене дорожнє покриття зростає. Найбільше нарікань від в.о. старост та сільських голів надходило на організацію перевезень у Бунаківському та Орільському напрямках. Через відміну міжміського рейсу Лозова-Ізюм виникли проблеми з перевезеннями вчителів, які мешкають у Лозовій, проїздом студентів та у цілому населення.

«Ми повинні спільно забезпечити мешканцям району умови для виїзду до Лозової та повернення до дому, населення не повинно відчувати дискомфорту, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - Проблем по місту Лозова з перевезеннями стало значно менше, я вдячний за це нашим перевізникам, які почали оновлювати автопарк з більшою пасажиромісткістю й покращувати умови в салонах маршрутних таксі. Вирішено проблему з пільговими перевезеннями: по місту діє 22 пільгових рейси, у Панютинському напрямку – 8. З міського бюджету фінансуються пільгові перевезення до Світловщини та Бритая».
Під час наради підняли питання пільгових перевезень по району. У Лозівській ОТГ пільговиків перевозять за талонами, в.о. старост запевнили для населення їх видано вдосталь.
Також учасники наради обговорили, у яких напрямках використовуватимуть автобус, який закуплено завдяки участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». Найближчим часом він почне перевозити населення ОТГ. 
Керівники міста і району розповіли, що ситуація з дорогами складна, але вона на контролі у обласного керівництва. За сприяння голови ХОДА Юлії Світличної минулого року відремонтовані найбільш аварійні ділянки доріг у Новій Іванівці, Садовому, Краснопавлівці, Панютиному та Катеринівці. Найближчим часом розпочнеться ямковий ремонт від Панютиного до Краснопавлівки, після чого ремонтуватимуть направлення на Орільку та Бунакове. Окрім того, цього року по району заплановано ремонт 4-х шляхопроводів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ