Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

blagous inspetk 600x381На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 15 листопада затверджено Положення про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів. Мешканців ОТГ запрошують долучитися до контролю за дотриманням правил благоустрою в громаді.

 

Бажаючі стати громадськими інспекторами можуть звернутися до Управління житлово-комунального господарства з заявою, де пройдуть співбесіду та отримають посвідчення. Інспектори призначатимуться УЖКГ та працюватимуть на громадських засадах без звільнення від основної роботи.

Згідно Положення громадський інспектор братиме участь у рейдах та перевірках щодо додержання підприємствами, установами, організаціями та населенням правил благоустрою міста. Складатиме протоколи про адміністративні правопорушення та передаватиме їх на розгляд адмінкомісії. Крім того, надаватиме допомогу органам державного контролю щодо запобігання порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів.

Міський голова Сергій Зеленський на засіданні виконкому висловив сподівання на активність населення та громадських організацій у цьому напрямку роботи.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ