Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Semenenko 37    Сьогодні, 13 серпня, провести в останню путь Юрія Олексійовича прийшли керівники Лозівщини, його друзі, знайомі та колеги. Присутні висловили рідним Юрія Олексійовича щирі співчуття з приводу непоправної втрати.

    «Все життя Юрій Олексійович присвятив ковальсько-механічному заводу і рідному місту, - говорить секретар Лозівської міської ради Серій Коба, - навіть в останній час, коли він не виходив з квартири, він завжди був на вістрі подій, які відбувалися. Постійно дзвонив, вказував на наші недопрацювання, які бачив своїм досвідченим оком. Нам буде дуже не вистачати батьківських порад Юрія Олексійовича».

    «Знав Юрія Олексійовича протягом чотирьох десятиліть. Разом починали працювати. Він виявляв хороші організаторські здібності і це було відмічено, його просували по службі. Це був один з найобдарованіших, найсильніших організаторів. Робив для людей, для рідного краю. Залишив яскравий трудовий шлях», - поділився колега по роботі Кім Нагаєв.

    Нагадаємо, Юрій Олексійович Семененко більше сорока років пропрацював на Лозівському ковальсько-механічному заводі. Свою трудову діяльність розпочав електрогазозварювальником. Останні роки працював головою профспілкового комітету. За значні досягнення був нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР та нагрудним знаком «Профспілкова відзнака».

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ