Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1860097Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні, згідно з Указом Президента відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській Атомній Електростанії - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну техногенну трагедію 20 століття, що сталася у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над радіоактивним лихом.

Радіоактивного ураження зазнали понад 600 000 тисяч людей. Кількість постраждалих від аварії загалом сягає майже двох мільйонів осіб. 510 постраждалих зараз проживають на території лозівщини, з них 218 ліквідаторів. За час після трагедії більше 200 наших земляків пішли з життя.

Віддати данину пам’яті і шани людям, які захищали світ від атомної біди, біля Пам’ятного знака загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС зібралися керівництво міста й району, учасники ліквідації наслідків аварії, нинішні захисники України та учасники бойових дій на території інших держав, депутати, представники старостинських округів, громадськість. Від імені  Лозівського міського голови Сергія Зеленського слова подяки та глибокої шани  ліквідаторам аварії передав секретар міської ради Сергій Коба. Подякував за героїчний подвиг, який врятував людство від страшної біди. 

Присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знака.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ