Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P16508539 травня у Лозовій відсвяткували 74-річницю перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Традиційно свято відзначили урочистою ходою від Бульвара Шевченка до Меморіалу Слави, де пройшов театралізований мітинг-реквієм. У колоні йшли керівництво міста і району, ветерани, учасники бойових дій на сході України, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС, керівники силових відомств міста, учнівська молодь,  представники підприємств та містяни.

Зі святом лозівчан від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського привітав секретар міської ради Сергій Коба. Подякував ветеранам Другої світової війни, живим і полеглим, усім, хто відновлював країну в післявоєнні роки, за неоціненний подвиг і героїзм. Закликав усіх містян берегти пам’ять про героїчних людей, які ціною власного життя захистили країну і дали можливість на мирне життя майбутнім поколінням.

На Меморіалі Слави хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, пролунав військовий салют, присутні поклали квіти до Меморіалу.

Урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьогодні, 9 травня, пройшли в усіх старостинських округах Лозівської ОТГ. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ