Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2130 робіт у різних техніках виконання - живопису, скульптури, графіки, валяння з шерсті, вишивки бісером, випеканки виставили педагоги, учні та випускники Лозівської дитячої художньої школи в Харківській обласній галереї «Мистецтво Слобожанщини». З 20 грудня 2018 року по 12 січня 2019 тут проходитиме Обласна виставка художніх робіт учнів та викладачів художніх шкіл Харківщини. Директор дитячої художньої школи Олена Парамєєва розповіла, що в експозицію увійшли роботи викладачів та учнів різних років. Школа представляла свої кращі надбання за 43 роки існування. 

Працівники Департаменту культури і туризму ХОДА високо оцінили роботи Лозівської дитячої художньої школи та дякували за чудовий різдвяний подарунок. Наголосили, що виставка вражає великою кількістю різножанрових робіт та високою майстерністю авторів, у тому числі випускників школи, які вже досягли творчих успіхів і перемог навіть на світовому рівні — Олександра Резніченка та Альбіни Ялози.
За роки існування У Лозівській дитячій художній школі початкову художню освіту здобули більш ніж 500 учнів. Школа пишається своїми видатними випускниками, які складають еліту національного творчого потенціалу молодих митців сучасного українського мистецтва та стали відомими не тільки на теренах України, але і за її межами. Серед них знані українські художники – Резниченко Олександр, Ялоза Альбіна, Скобцов Олександр, Ткаченко Олена,Сотник Олена, Коптилов Дмитро.

Школа готує майбутню зміну талановитих та неповторних особистостей, які стають дизайнерами, художниками, архітекторами та викладачами. 

 

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ