Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

У навчально-виховному комплексі № 8 подвійний ювілей – 125-річчя школи та 5-річчя дитячого садка. Святкували ювілейні дати сьогодні, 22 вересня, святковим концертом та розважальною програмою для дітей. З привітаннями та подарунками на свято завітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Лозівському навчально-виховному комплексу вручив сертифікати на придбання тіньового навісу та спортивно-розважальної споруди. Нагородив подяками міської ради директора та вчителів навчального закладу.

  • - Я дякую директору Сергію Решетову та вчителям за їхній внесок у розвиток школи, батькам – за постійну підтримку навчально-виховного комплексу в покращенні його матеріальної бази, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - Безумовно я вдячний своїй команді, яка багато робить для навчальних закладів, а їх у нашій об’єднаній територіальній громаді - 45. Ми маємо багато планів і робитимемо все, щоб наше місто й уся тергромада процвітала й розвивалася заради нашого майбутнього - дітей.

Слова привітання з нагоди ювілейних дат навчальних закладів та сертифікати на придбання дошки й телевізора, від народного депутата України Юлії Світличної передала її помічниця Марина Кожевник.

До привітань приєдналася начальниця Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева. Нагородила грамотами вчителів та вручила навчальному закладу сертифікат на придбання телевізора.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ