Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1740679

   З 1 квітня 2019 року набрали чинності нові Державні будівельні норми, які зобов’язують створити умови для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у закладах охорони здоров’я. У відповідність до нових вимог необхідно привести 19 будівель: 15 ФАПів і амбулаторій, 2 стаціонарні відділення та 2 поліклініки.  

   За дорученням Лозівського міського голови Сергія Зеленського у мерії за участі будівельників, проєктантів та керівників медичних установ відбулася нарада на якій розробили план заходів щодо поетапного приведення усіх закладів охорони здоров’я до вимог нових будівельних норм. Нараду провів перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков.

   Під час наради, перший віце-мер, відзначив, що усі медичні установи будувалися наприкінці 60-х років. Тому, окрім влаштування пандусів, які є в більшості медзакладів, необхідно забезпечити безбар’єрний простір - вхід і вихід, пересування по поверхах, доступ до палат та всіх необхідних приміщень, лабораторій, аптек. Облаштування універсальних туалетів, спеціальних підйомників, доступних парковок й багато інших вимог. Це проблема існує не тільки у лозівських лікарнях, вона загальнодержавна. Навіть ті проєкти, які розроблені у 2017 році по державній програмі «Велике будівництво» й збудовані по них новітні амбулаторії сімейної практики, не відповідають цим вимогам, наголосив Олександр Жидков.

   Вимоги до дотримання нових будівельних норм, під час підписання угоди на наступний рік, лозівськими медиками висуває Національна служба здоров’я України. У Лозівському ТМО розпочнуть втілювати заходи з проєктної документації. За ініціативи міського голови Сергія Зеленського на найближчій сесії міської ради на розгляд депутатів винесуть питання щодо виготовлення проєктів у 19-ти будівлях первинної та вторинної ланки медицини. Також для приведення усіх медичних закладів до нових норм з доступності, керівництво міста звернеться до Міністерства охорони здоров’я, голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, обласних депутатів на чолі з Сергієм Черновим.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ