Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P12806937 лютого у спортивній залі автодорожнього коледжу відбулася церемонія підняття прапору Національного комітету України. Заходи пройшли з нагоди відкриття ХХІІІ зимової олімпіади, яка розпочнеться 9 лютого, у південнокорейському місті Пхьончхан. В урочистостях взяли участь учнівська молодь, студенти ВУЗів, вихованці трьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

З цієї нагоди лозівських спортсменів привітав секретар Лозівської міської ради Сергій Коба. Він зауважив, розвиток спортивної галузі є пріоритетним напрямком діяльності міської ради. У місті найближчим часом запрацює капітально відремонтований басейн у ДЮСШ «Юність», відремонтовано басейн ліцею № 4. Облаштовано два спортивних майданчик з штучним покриттям. Триває ремонт ДЮСШ «Юність». Побажав лозівським спортсменам нових досягнень і перемог.
Почесне право підняти прапор Національного комітету України надали заслуженому тренеру України та майстрам спорту СРСР з плавання Анатолію Нартову, Марині Черненко, Олені Стародубцевій та Ірині Строгановій.
Доброю традицією в усьому світі стало проведення Олімпійських днів та тижнів, в ході проведення яких кожний бажаючий може обрати собі вид спорту до душі та відчути себе справжнім олімпійцем. Це справжнє народне свято спорту проходить на центральних вулицях міст, в парках, дитячих таборах, на стадіонах, охоплюючи всю Україну. Не винятком стала і Лозова, в якому щорічно проходять олімпійські спортивні заходи із залученням великої кількості дітей та молоді.
Станом на сьогодні в дитячо-юнацьких спортивних шкіл тренуються 1093 вихованця. Хлопці та дівчата мають можливість реалізуватися у 10 видах спорту, які культивуються в нашому місті – це футбол, волейбол, боротьба вільна, плавання, гімнастика художня, дзюдо, баскетбол, легка атлетика, шахи, шашки.
За 2017 рік лозівським спортсменам присвоєно 93 спортивних розряди,
12 спортсменів виконали І розряд, а 8 юних спортсменів виконали норматив Кандидата у майстри спорту.
Три перших місця, одне друге здобуто у командних видах спорту з футболу, волейболу та баскетболу.
В індивідуальних видах спорту (боротьби вільна, плавання, дзюдо, художня гімнастика) лозівчани посіли 19 перших, 19 других, 45 третіх місць.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ