Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2040556

Відбулися урочистості напередодні свята, 11 вересня у великій залі Лозівської міської ради. Від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського привітання передав керуючий справами Юрій Кушнір. Вручив спортсменам обласні й міські відзнаки.

 

Колектив Лозівської дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» за активну роботу по пропаганді та розвитку Олімпійських цінностей та ідеалів спорту та з нагоди 55-річчя школи нагороджено почесною грамотою Харківського відділення Національного Олімпійського Комітету України, відзнаку вручено директору – Олександру Холодинському. За розвиток ДЮСШ «Юність» та виховання підготовку Майстрів спорту Почесною грамотою міської ради нагороджено ветерана спорту - Степана Киселицю.

З нагоди 25-річчя від дня заснування Лозівській Дитячо-юнацькій спортивній школі «Олімпія» також вручено почесну грамоту Харківського відділення Національного Олімпійського Комітету України, її отримав директор Сергій Нестеренко. Також колектив ДЮСШ «Олімпія» отримав сертифікат на придбання спортивної форми для тренерсько-викладацького складу. За внесок у розвиток ДЮСШ «Олімпія» Почесною грамотою Лозівської міської ради нагороджено ветерана спорту – Миколу Балла.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Почесною грамотою міської ради нагороджено колектив комунальної установи «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в особі директора Євгенія Літвінова.

Грамотою Лозівської міської ради нагороджено – Члена національної збірної команди України з тайландського боксу Муей Тай - Василя Сорокіна.

До привітань приєдналася депутат Харківської обласної ради Лариса Орлова та вручила сертифікат на придбання спортивної форми для ДЮСШ «Юність» її директору Олександру Холодинському.

Далі привітання та церемонію нагородження продовжила начальниця Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева. Вручила грамоти, подяки та сувеніри тренерам-викладачам, вчителям фізичної культури, директорам шкіл та юним спортсменам – переможцям змагань різних рівнів.

Під час урочистостей згадали усіх лозівських спортсменів, які домоглися високих результатів на світових аренах та прославили Лозівщину за межами країни: Олександра Нартова, Олександра Гладкого, Наталію Пролагаєву, Василя Сорокіна.

Особливі слова привітання звучали на адресу ветеранів спорту. Їх привітали подарунками та гучними оплесками.

Більше фото дивитися тут

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ