Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1234Сьогодні, 7 червня, на сесії Харківської обласної ради депутати прийняли рішення виділити майже 27 мільйонів гривень на реконструкцію Південного колектору в місті Лозова.
Голова ХОДА Юлія Світлична, звертаючись до обласних депутатів наголосила: «Це місто має свою фінансову специфіку і ми повинні долучитися до вирішення проблеми з реконструкції Південного колектору в Лозовій і дати можливість містянам жити спокійно».

У ході пленарного засідання голова ХОДА запросила до слова мера міста Лозової Сергія Зеленського.
«У місті склалася вкрай складна ситуація у сфері житлово-комунального господарства, зокрема з мережами водопостачання та водовідведення. З 18 березня розпочалися обвали Південного колектору, за два тижні він обвалився в 27-ми місцях. Три доби частина міста залишалася без водопостачання, через ризик підтоплення стічними водами житлових масивів, - сказав Лозівський міський голова, звертаючись до обласних депутатів. - У вирішенні цього питання нас активно підтримало керівництво області. Особисто я і вся Лозівська громада вдячні Вам Юлія Олександрівна за те, що Ви ініціювали виділення коштів на цей важливий об’єкт, його реконструкція дасть можливість врятувати місто від техногенної катастрофи.»

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ