Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1620743Завдяки участі Лозівського Центру надання адміністративних послуг міської ради у Програмі «U-LEAD з Європою», яка надає допомогу в покращенні якості адміністративних послуг у громадах, Лозову розглядають, як одного з претендентів на отримання мобільного ЦНАПУ. Він представляє собою спеціальне авто, повністю облаштоване місцями для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, з можливістю надання найпопулярніших для жителів громади адмінпослуг. Мобільний ЦНАП забезпечить доступність до адмінпослуг кожного мешканця району.

9 квітня представники Програми «U-LEAD з Європою» відвідали Лозову, де зустрілися з мером Сергієм Зеленським, оглянули Лозівський Центр надання адміністративних послуг та презентували депутатам, в.о. старост старостинських округів, працівникам міськвиконкому роботу мобільного ЦНАПу.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський наголосив, що місто готове до співпраці й зацікавлене у покращенні надання адміністративних послуг населенню. Також розповів, що міський ЦНАП планується перевести до нового приміщення, який буде обладнаний згідно останніх вимог. Його розмістять на площі 435 м2 у приміщенні колишньої районної бібліотеки. Окрім того, Лозова внесена в перелік міст, які претендують на отримання допомоги на створення Прозорого офісу, цей проект реалізують за підтримки Мінсоцполітики.
«Нас зацікавила Лозова, як одна з найбільших громад в Харківській області, - сказала Ольга Калініченко, регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою». - Сьогодні ми приїхали визначитися з фактичними потребами громади її спроможностями і зрозуміти наскільки для неї є пріоритетним покращення якості адміністративних послуг для населення. Ми бачимо, що керівництво міста розуміється і переймається проблемою покращення роботи ЦНАПУ, а це є головним пріоритетом для співпраці».
Начальник Центру надання адміністративних послуг Ольга Степанова розповіла, що віднедавна у Центрі започатковано роботу адміністратора у виїзному режимі з мобільним кейсом, який закупили за кошти міського бюджету. Але це не дає можливості охопити велику кількість населення. Тому Центр сподівається за підтримки міжнародної організації отримати мобільний ЦНАП.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ