Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1510331Сьогодні, 11 жовтня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з представниками Європейського інвестиційного банку та Мінрегіонбуду України щодо впровадження проекту реконструкції системи теплопостачання у місті Лозова.

Спільно з керівництвом міста та представниками КП «Теплоенерго» інженери та експерти обговорила поточний стан проекту, його складові та подальші шляхи реалізації. Після обговорення делегація свою роботу продовжила на теплових розподільчих пунктах та відвідала котельню по вулиці Свободи, 2, яку після втілення виведуть з експлуатації. Проектом передбачено будівництво шести нових повністю автоматизованих котелень, які розташують ближче до місця проживання кінцевих споживачів. Також передбачається будівництво газопроводу і мережі водопостачання та часткова заміна труб центрального опалення. Вартість проекту складає 11,5 мільйонів євро, реалізувати його планують за рахунок кредиту Європейського інвестиційного банку.
Під час наради представники іноземної делегації зауважили, що Лозова серед трьох міст, а це ще Олександрія та Кривий Ріг, найбільш підготовлена до втілення проекту в життя і підтвердили наміри Європейського інвестиційного банку у наданні кредиту на вигідних умовах.
На сьогодні експерти очікують висновку банку, після чого перейдуть до міжнародних тендерних процедур. Міський голова Сергій Зеленський наголосив тепломережі міста у вкрай зношеному стані, тому реалізація цього проекту дасть можливість забезпечити безперебійну подачу тепла в оселі містян. Мер сподівається, що тендер виграє міжнародна будівельна організація, яка якісно реконструює систему теплопостачання міста.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ