Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1280878Сьогодні, 13 лютого, з робочим візитом до Лозової завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сігекі Сумі. Такого рівня делегацію Лозова зустрічала уперше за свою історію.

Посол поспілкувався з керівництвом міста та відвідав поліклінічне відділення Лозівської міської лікарні. У 2015 році, в рамках програми ґрантової допомоги по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ», до цього медичного закладу посольство Японії передало сучасний апарат ультразвукового дослідження.

Міський голова Сергій Зеленський щиро дякував гостю за сприяння в підвищенні якості медичних послуг в місті Лозова. Та висловив сподівання на подальшу співпрацю. Мер Лозової вручив Послу щиру подяку за допомогу в розвитку медичної галузі Лозової. Під час зустрічі  Сігекі Сумі озвучив ще один напрямок співпраці з Україною – розвиток освіти.
У поліклінічному відділенні Лозівської міської лікарні гостю продемонстрували роботу ультразвукового апарату на прикладі обстеження органів травлення паціента. Перший віце-мер Лозової Олександр Жидков вручив Сігекі Сумі листа з проханням надати грантову допомогу на сучасну систему ультразвукової діагностики «TOSHIBA APLIO 400» для Лозівської центральної районної лікарні. Цей апарат дасть можливість обслуговувати хворих з вадою серцево-судинних захворювань, пацієнтів з гінекологічними та урологічними проблемами, післяопераційних хворих.
Директор Територіального медичного об’єднання Іван Жовтий розповів гостям, що завдяки апарату УЗД, яке передано від посольства Японії Лозівській міській лікарні у 2015 році, проведено обстеження 8716 мешканців міста Лозова та Лозівського району, здійснено 21335 обстежень на місці, без виїзду до обласних центрів, що, в деяких випадках, зіграло ключову роль по встановленню діагнозів без втрати часу.
Загалом Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сігекі Сумі задоволений візитом до Лозової, висловив побажання у майбутньому ще раз відвідати місто. Побажав миру і злагоди на українській землі.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ