Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1990223

Сьогодні, 30 липня, під час зустрічі з директором Комплексу водопідготовки «Дніпро» відокремленого підрозділу КП «Харківводоканал» Максимом Панченко Лозівський міський голова Сергій Зеленський обговорив критичну ситуацію, що сталася на водогоні від Краснопавлівки до Лозової.

Мер занепокоєний ситуацією з перебоями у водопостачанні Лозової. Через чисельні пориви системи позамайданчикового водопостачання від Краснопавлівки до Лозової водяники змушені відключати місто від води у нічний час, другий день поспіль для наповнення резервуарів, вдаються до таких заходів і вдень.

У середньому за добу на ділянці протяжністю 30 кілометрів трапляється від 8 до 10 поривів, розповів директором КВ «Дніпро» ВП КП «Харківводоканал» Максим Панченко. За добу з насосної станції у Краснопавлівці на Лозову виходить 10-12 тисяч кубів води, до резервуарів насосної третього підйому ДП «Лозоваводосервіс» заходить лише 5 тисяч. Втрати води складають від 45 до 55 відсотків. Наразі бригади Харківводоканалу ведуть ремонтні роботи.

Питання реконструкції водогону від Краснопавлівки до Лозової міський голова Сергій Зеленський постійно порушує на обласному рівні. Наразі тривають роботи з розроблення містобудівної документації та проєкту з реконструкції водогону. Кошти на ці роботи виділено з обласного бюджету.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ