Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

gaz 55У День захисника України, 14 жовтня, делегація з Лозової на чолі з міським головою Сергієм Зеленським відвідала 46-й окремий штурмовий батальйон «Донбас-Україна», який зараз дислокується у Чугуївському районі. Представники мерії передали продукти харчування та листівки, обереги і солодощі від лозівських школярів, а також нагородили командира і бійців подяками міської ради.

«Велика вам вдячність від усіх лозівчан за те, що захищаєте державу від ворога і відстоюєте незалежність України, - сказав міський голова Сергій Зеленський, звертаючись до бійців. – Я вірю, що завдяки вашій мужності і патріотизму на нашу землю прийде мир. Прийміть щирі вітання від усіх мешканців Лозівщини з Днем захисника України! Міцного вам здоров’я, дорогі захисники, щастя й злагоди в ваших оселях! І нехай вас береже Господь Бог»
Командир батальйону Вячеслав Власенко дякував керівництву і громаді міста за постійну допомогу і підтримку. Вручив Лозівському міському голові Сергію Зеленському та секретарю міської ради Сергію Кобі відзнаки Збройних сил України за сприяння та допомогу батальйону.
Також під час урочистостей новобранці батальйону прийняли присягу на вірність народу України. Бійці продемонстрували техніку гостям та рідним, які приїхали провідати і привітати своїх захисників.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ