Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1400325У відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю Лозівського територіального центру соціального обслуговування відсвяткували День захисту дітей. Заходи відбулися сьогодні, 6 червня. Лозівський міський голова Сергій Зеленський привітав дітлахів зі святом та вручив солодощі від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної. З 1 вересня відділення увійде до складу Лозівського інклюзивно-ресурсного центру, створенням яких по усій державі опікується дружина Президента України – Марина Порошенко.

«Дорогі діти, вітаю вас з прекрасним літнім святом Днем захисту дітей. Я вдячний батькам і працівникам відділення за їхню працю, ваш внесок у розвиток інклюзивної освіти міста неоціненний. Я радий, що в нашому місті функціонує таке відділення, ми завжди підтримуватимемо і розвиватимемо його, - сказав Сергій Зеленський звертаючись до присутніх на святі.
Мер подарував відділенню ікону Святого Стіліана - покровителя і заступника хворих діток.
У свою чергу директор відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Ольга Ашиткова дякувала міському голові за постійну підтримку і вручила меру подарунок – картину вишиту мамою вихованця відділення.
Далі малечу розважали конкурсами, танцями і піснями працівники міського Палацу культури.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ