Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1410457Лозівський міський голова Сергій Зеленський сьогодні, 20 червня, перевірив роботу підрядника ТОВ «Лозовабудмеханізація» з реконструкції самопливного каналізаційного колектору по вулиці Привокзальній. Мер вказав на низьку активність підрядної організації на даній ділянці колектору. Доручив заступнику міського голови Валерію Крикуну посилити контроль за виконанням реконструкції колекторуі та дотримуватися графіків виконання робіт.

Загальна вартість проектних робіт з реконструкції колектору складає 18 мільйонів гривень. За підтримки голови ХОДА Юлії Світличної з обласного бюджету на реконструкцію виділено більше 8 мільйонів гривень. У 2017 році за обласні кошти просановано ділянку колектору довжиною 900 метрів на що витрачено 3,7 мільйона гривень. У цьому році – надійшло 4,5 мільйони, за ці кошти реконструюють ділянку довжиною майже півтора кілометра. Для завершення робіт на колекторі необхідно ще більше 4 мільйонів гривень. 

Довідка: Протяжність самопливного каналізаційного колектору по вулиці Привокзальній складає 2,3 кілометра, в експлуатацію його ввели у 1968 році, до цього часу капітальних ремонтів на об’єкті не проводили. Колектор забезпечує водовідведення каналізаційних стоків соціально-житлового комплексу чисельністю 30 тисяч чоловік.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ