20°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 86%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

На особистому прийомі до мера звернулася пенсіонерка, яка скаржилася, що на маршрутках відсутні таблички з позначкою "пільговий рейс". Сергій Зеленський особисто виїхав перевірити, як на міських маршрутах перевозять пільгові категорії населення, чи дотримуються водії графіків, а також оглянув умови перевезення пасажирів в маршрутних таксі.

У ході спілкування з пасажирами пільгового рейсу, який слідував з 4-го мікрорайону до вулиці Олександра Бричука, нарікань на роботу водія мер не почув. Пенсіонери знають графік роботи цього маршруту і за необхідності користуються ним або іншими пільговими маршрутами. Говорять, що на маршрутах загального користування проблем з перевезеннями також немає, за наявності пенсійного посвідчення завжди є можливість проїхатися за 2 гривні. Пенсіонери розповідають, що зараз їм не доводиться стояти в чергах і сваритися між собою, хто поїде у маршрутці першим.
Кожного дня по місту діє 22 пільгових маршрути. Розклад руху спеціалісти управління економіки Лозівського міськвиконкому розмістили у кожній маршрутці.
За результатами перевірки роботи маршрутних таксі Сергій Зеленський доручив провести зустрічі з перевізниками з питань упорядкування міських перевезень та нагадати про необхідність розміщення табличок з позначкою "пільговий рейс", перевірити наявність графіків руху пільгових маршрутів, а також покращити загальний вигляд салонів маршрутних таксі.
Також міський голова незадоволений роботою маршрутних таксі у Панютинському напрямку. На зупинці «Центральний ринок» вони повністю зайняли місця для зупинок маршруток. Через це водії прохідних міських рейсів на зупинці «Центральний ринок» для висадки і посадки пасажирів змушені зупинятися на проїжджій частині.
Очікувати своєї черги для завантаження пасажирів водії маршруток Панютинського напрямку повинні біля автовокзалу по вулиці Покровській, але вони не дотримуються цих вимог. Міський голова дав завдання провести перемовини з районними перевізниками по усуненню цих порушень, у разі необхідності долучити до цієї роботи поліцію.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ