20°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 86%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 9 серпня, міський голова Сергій Зеленський вкотре відвідав поліклінічне відділення Лозівської ЦРЛ, де перевірив якість та умови прийому пацієнтів. Мер наголосив на необхідності покращення матеріально-технічної бази поліклініки та створенні комфортних умов для прийому хворих.

Будівля поліклінічного відділення Лозівської ЦРЛ потребує капітального ремонту, ми будемо відшукувати можливість поетапного фінансування цих робіт з місцевого бюджету. На жаль ті ремонтні роботи, які проводилися у поліклініці декілька років тому знаходяться у занедбаному стані, - зауважив мер. Сергій Зеленський був вкрай незадоволений безгосподарністю керівництва поліклініки.
Мер підкреслив,що у лікарнях міста продовжують створюватися належні умови для прийому пацієнтів. З місцевого бюджету вже виділялися кошти на ремонти стаціонарних відділень міської і районної лікарень. У Харківській області планується утворення семи госпітальних округів, один з них з центром у Лозовій, тому місто повинно гідно прийняти хворих і з сусідніх районів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ