34°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 10%

Вітер: 22.53 km/h

Важливе повідомлення

Бегущая строка

Лозівська міська рада повідомляє, що згідно з розпорядженням міського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» № 269 від 15.08.2014 року, будуть проведені громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад 08 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради за адресою: м.Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 9 серпня, міський голова Сергій Зеленський вкотре відвідав поліклінічне відділення Лозівської ЦРЛ, де перевірив якість та умови прийому пацієнтів. Мер наголосив на необхідності покращення матеріально-технічної бази поліклініки та створенні комфортних умов для прийому хворих.

Будівля поліклінічного відділення Лозівської ЦРЛ потребує капітального ремонту, ми будемо відшукувати можливість поетапного фінансування цих робіт з місцевого бюджету. На жаль ті ремонтні роботи, які проводилися у поліклініці декілька років тому знаходяться у занедбаному стані, - зауважив мер. Сергій Зеленський був вкрай незадоволений безгосподарністю керівництва поліклініки.
Мер підкреслив,що у лікарнях міста продовжують створюватися належні умови для прийому пацієнтів. З місцевого бюджету вже виділялися кошти на ремонти стаціонарних відділень міської і районної лікарень. У Харківській області планується утворення семи госпітальних округів, один з них з центром у Лозовій, тому місто повинно гідно прийняти хворих і з сусідніх районів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ