0°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 9 серпня, міський голова Сергій Зеленський вкотре відвідав поліклінічне відділення Лозівської ЦРЛ, де перевірив якість та умови прийому пацієнтів. Мер наголосив на необхідності покращення матеріально-технічної бази поліклініки та створенні комфортних умов для прийому хворих.

Будівля поліклінічного відділення Лозівської ЦРЛ потребує капітального ремонту, ми будемо відшукувати можливість поетапного фінансування цих робіт з місцевого бюджету. На жаль ті ремонтні роботи, які проводилися у поліклініці декілька років тому знаходяться у занедбаному стані, - зауважив мер. Сергій Зеленський був вкрай незадоволений безгосподарністю керівництва поліклініки.
Мер підкреслив,що у лікарнях міста продовжують створюватися належні умови для прийому пацієнтів. З місцевого бюджету вже виділялися кошти на ремонти стаціонарних відділень міської і районної лікарень. У Харківській області планується утворення семи госпітальних округів, один з них з центром у Лозовій, тому місто повинно гідно прийняти хворих і з сусідніх районів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ