Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

03Зустріч відбулася сьогодні, 19 лютого, у мерії. У ній взяли участь керівництво КП «Теплоенерго» та ДП «Лозоваводосервіс». Представники громадськості просили надати роз’яснення щодо складової тарифу на тепло, зокрема нарахувань у січні 2020 року. Висловили незадоволення можливим підвищенням тарифу на водопостачання та водовідведення.  Також поінформували про свої наміри провести 21 лютого збори громадян з приводу недопущення підняття тарифів на воду та тепло.

Директор КП «Теплоенерго» Володимир Березуцький поінформував, що основна складова тарифу на тепло - це газ, вона складає 70%, до 15% - заробітна плата, до 12% - електроенергія, до 3-х % інші складові.

  • З усіх платежів, які надходять від населення, 70% забирає Нафтогаз, - говорить директор підприємства. -Якщо ми не будемо розраховуватися за голубе паливо та його транспортування, ціна на яке до речі виросла у 10 разів, підприємство не отримає ліміти на газ у наступному опалювальному сезоні і ми своєчасно не включимо опалення у місті. Ми не можемо допустити таких збоїв, від цього залежить комфорт наших містян.

Ті підприємства по Україні, які вчасно не включали тепло у своїх містах, мали борги за газ, говорить Володимир Березуцький. Лозова кожного року вчасно розпочинає опалювальний сезон. У 2019 році 94% абонентів сплатили за тепло.

Володимир Березуцький додає, що окрім розрахунків за спожиті енергоносії, підприємство повинно повноцінно функціонувати. Для цього необхідно закупляти матеріали для ремонту тепломереж, забезпечувати техніку паливно-мастильними матеріалами, сплачувати податки та заробітну плату.

- У деяких моментах комунальники недопрацьовують, - погоджується міський голова Сергій Зеленський з представниками ініціативної групи. - Та все ж таки, незважаючи на проблеми зі зношеними мережами та важким економічним станом підприємств, у домівки лозівчан своєчасно подається тепло й вода. Ведуться ремонти котелень, закупляється обладнання, замінюються зношені мережі. Сергій Зеленський наголошує: «Якщо ви бачите зловживання у комунальній сфері, звертайтеся до правоохоронних органів і нехай вони дадуть оцінку роботі комунальників.»

Стосовно підвищення тарифу на воду, міський голова запевнив, цього не буде у найближчі 2-3 місяці. Далі це питання винесуть на розгляд депутатів. У разі не підняття тарифу, з бюджету громади кожного місяця ДП «Лозоваводосервіс» необхідно надавати компенсацію близько одного мільйона гривень, на виплату видатків за закупну воду. КП «Харківводоканал» з лютого збільшив її вартість.

  • - Разом з вами й депутатами ми повинні вирішити - направляти ці кошти на розвиток громади, чи компенсувати витрати водоканалу, - сказав мер.

Також у ході зустрічі міський голова поінформував про перспективи реалізації проєкту з реконструкції тепломереж міста Лозова. Його планують втілити за рахунок отримання пільгового кредиту від Європейського інвестиційного банку.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ