Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1850540З 11 грудня на Лозівщині почнуть перевірки дотримання правил протипожежної безпеки в усіх установах з масовим перебуванням людей. Про це сьогодні, 10 грудня, говорили на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка пройшла у мерії. Перевірять заклади освіти, культури, медицини, соціалної сфери,  розважальні заклади, залізничний і автовокзал та інші об'єкти. 

Лозівський міський голова Сергій Зеленський звернув увагу рятувальників підійти до перевірок з повною відповідальністю і суворістю, не робити жодному підприємству ніяких поблажок. Крім того, мер просив особливу увагу приділити інспектуванню приватних підприємств, які розмістили свої офіси в багатоповерхівках міста. Акцентував увагу на недопущенні введення в експлуатацію жодного об’єкту без дотримання усіх норм протипожежної безпеки. Просив звернути на це увагу контролюючих органів.

Під час засідання комісії про ситуацію в освітніх закладах доповіла начальниця Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева. Керівниця зазначила, що цього року в п’ять разів збільшено фінансування на дотримання норм протипожежної безпеки. Уперше за всі роки у більшості закладів проведено оброблення протипожежною сумішшю дерев’яних поверхонь та горищ. Навчальні заклади забезпечено вогнегасниками, розроблені схеми евакуації, усі школи й дитсадки обладнано аварійними виходами. Кожен керівник пройшов навчання з правил протипожежної безпеки.

У медичних закладах недостатня кількість вогнегасників, деякі з них потребують перезарядки. Про це доповів заступник директора ТМО Олег Сухомлин.

За результатами наради міський голова Сергій Зеленський наголосив: «До 1 січня 2020 року ми повністю укомплектуємо вогнегасниками усі бюджетні заклади. На сесії міської ради, яка пройде 20 грудня, на це будуть виділені кошти. З 2020 року поетапно виділятимемо кошти на обладнання шкіл, дитсадків, медичних установ та інших закладів сучасною протипожежною сигналізацією».

За підрахунками спеціалістів на кожен об’єкт необхідно мінімум один мільйон гривень. Лише на обладнання протипожежною сигналізацією 5-ти лікарень міста потрібно близько 17 мільйонів.

  • - Це значні кошти, - підкреслив мер, й за один рік усунути усі недоліки неможливо, на це потрібно до 5-ти років. Наразі сучасну протипожежну сигналізацію за державні кошти встановлюють у ДЮСШ «Юність». Цей об'єкт відповідатиме усім нормам безпеки. 

Також Сергій Зеленський додав, що у наступному році продовжать відпрацьовувати питання встановлення гідрантів у приміщеннях та на вулицях біля будівель.

Загалом по місту є 250 гідрантів, з них 40 підлягають ремонту. Міський голова доручив на початку наступного року усунути недоліки.

Крім того, за дорученням мера міста,  керівники бюджетних установ терміново розроблять Програми по дотриманню правил протипожежної безпеки та Цивільної оборони, у кого вони є - доповнять їх.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ