Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

         P1440817Як підійти до нового бюджетного року, якою буде мережа освітньої, культурної, соціальної сфери та як працюватимуть підприємства житлово-комунального господарства у новоствореній об’єднаній територіальній громаді. Про це говорили на засіданні спільної робочої групи, яке відбулося сьогодні, 7 серпня, у великій залі Лозівської міської ради. У засіданні робочої групи до якої увійшли представники міської і районної рад, районної державної адміністрації і представники усіх громад, які виявили бажання увійти до ОТГ, взяли участь Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова районної ради Володимир Лаптєв, голова районної державної адміністрації Сергій Красноперов.

         Перший заступник Лозівського міського голови наголосив, що робоча група опрацьовує інформацію відділів і управлінь районної державної адміністрації і визначається з мережею закладів освіти, культури, соціальної сфери, які будуть створені в ОТГ. Зауважив, що при формуванні структури старостинського округу будуть враховані всі пропозиції сільських, селищних рад, щодо штату, який необхідно для обслуговування населення на місцях. «Тільки після ваших пропозицій і вашого бачення будуть затверджені структури управління округами», - сказав Олександр Жидков.

         Міський голова Сергій Зеленський зауважив ми повинні максимально наблизити надання послуг населенню на місцях. Жителі сільської місцевості не повинні їхати до Лозової, а отримувати їх в своїх округах.

         Також під час засідання учасники обговорили питання ініціювання внесення змін до перспективного плану в частині створення однієї територіальної громади на території Лозівського району з центром у місті Лозова.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ