Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

602612990e8fba9c0126af84c9dc114e XL

Враховуючи велике скупчення людей у години пік на зупинках транспорту, як додатковий профілактичний та протиепідемічний захід, виконавчим комітетом Лозівської міської ради сьогодні, 19 березня, прийнято рішення обмежити пільгові перевезення, починаючи з 20 березня. Переважна кількість пільгового контингенту - це люди похилого віку, які найбільш схильні до зараження вірусними інфекціями. Тому, для більш безпечного проїзду, скористатися своїм правом у громадському транспорті, пільговики зможуть з 9.00 до 16.00 години. В усі інші часи проїзд здійснюватиметься на загальних умовах при сплаті повної вартості проїзду.

Вжиття таких заходів дасть можливість розвантажити транспорт у часи пік з 7.30 до 9.00 години та після 16.00 години та виконати вимоги Постанови Кабінету Міністрів України № 211, щодо перевезення не більше 10-ти пасажирів у маршрутному таксі.

Окрім того, це зніме напругу у часи пік серед пасажирів, яким потрібно дістатися на роботу, а потім повернутися до дому, особливо це стосується медиків та працівників тих підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

Перевізникам при виконанні перевезень на міських маршрутах загального користування рекомендовано врахувати особливості роботи транспорту в умовах карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ