Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1510110Сьогодні, 9 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради, який пройшов під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського, затвердили план погалузевих заходів спільних дій виконавчого комітету міської ради та Лозівської РДА в процесі реалізації закону України «Про добровільне об’єднання громади» на території міста Лозова та Лозівського району.

Заходи стосуються забезпечення сталого функціонування галузі культури, закладів освіти, соціальної сфери, надання житлово-комунальних послуг населенню Лозівської ОТГ та здійснення благоустрою території населених пунктів. Також передбачають організацію роботи по передачі майна тергромад, які приєднуються до Лозової у зв’язку зі створенням ОТГ та опрацювання питань містобудування та земельних відносин.

Окрім того на виконкомі затвердили Порядок видачі мешканцям старостинських округів довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, їх видаватимуть в.о. старост. та Порядок взаємодії відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади міської ради з КП ЖУК та зі старостами старостинських округів міської ради.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ