Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01Лозівський міський голова Сергій Зеленський та голова районної державної адміністрації Ашот Керопов 5 лютого зустрілися з мешканцями Яковлівського старостинського округу. На зустрічі обговорили нагальні проблеми та визначилися з пріоритетними напрямками розвитку Яковлівки у 2019 році. Яковлівському НВК очільники вручили інтерактивну дошку,  проектор та ноутбук,  а для потреб фельдшерсько-акушерського пункту - електрокардіограф та медичну сумку-укладку.  Обладнання придбано за рахунок державної субвенції, яку виділено на Лозівський район за сприяння народного депутата України Анатолія Гіршфельда. 

На початку зустрічі в.о. старостинського округу Катерина Куштим поінформувала односельців, що з приєднанням до Лозівської ОТГ незручностей з обслуговуванням населенням не виникло. Жителі як і раніше за отриманням довідок та консультацій звертаються за місцем мешкання, без виїзду до Лозової. Також подякувала директору КП «Еко-Сан» за оперативне вирішення питання з відновлення вуличного освітлення.
Міський голова Сергій Зеленський звертаючись до учасників зібрання наголосив: «Сьогодні ми разом визначатимемося з пріоритетами розвитку Яковлівського старостинського округу. Ми знаємо, що одне з важливих питань, яке потребує вирішення – забезпечення села водопостачанням. Спеціалісти міської ради працюють у цьому напрямку і вивчають технічні можливості буріння свердловини, або підключення до центрального водогону «Краснопавлівка-Лозова». Розвитку Лозівської тергромади сприяє голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, за її підтримки ми залучатимемо кошти на розвиток села і вже почали це робити. Цього року з обласного бюджету на ремонти водогонів у селі Мальцівське віділено 3 мільйони гривень, у Смирнівці – 2 мільйони».
Також міський голова поінформував присутніх про перспективи ремонту Яковлівського будинку культури: «Ми повинні облаштувати місце для проведення культурних і спортивних заходів та організації дозвілля молоді».
Мер запросив усіх бажаючих школярів безкоштовно відвідувати басейн у ДЮСШ «Юність» та брати участь у гуртках і секціях, які організовані в спортивних і культурних закладах Лозової.
У ході зустрічі перед керівництвом міста і району яковлівці піднімали питання виплати субсидій, ремонту доріг, вуличного освітлення та руху маршрутних таксі.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ