Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

wed 65 e1537456242570Втілити такий проєкт у місті планують завдяки реалізації програми «U-LEAD з Європою», яка є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги.

У квітні 2019 року Лозівська ОТГ пройшла відбір й стала учасником програми, в червні отримала Технічне завдання на реалізацію проєкту. В рамках цього відбору комісія підтримала заявку Лозівської тергромади на отримання спеціального виду допомоги – мобільний ЦНАП (автомобіль з оргтехнікою).

Окрім отримання автомобілю, який обладнаний двома робочими місцями та необхідною оргтехнікою для надання адмінпослуг, програма передбачає організацію віддалених робочих місць в старостинських округах. Для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг їх організують у Панютиному, Смирнівці та Бунаковому. Робочі місця, оргтехнікою та меблями, забезпечать за рахунок програми «U-LEAD з Європою». Відремонтують приміщення за кошти міського бюджету.

Також за кошти громади вже придбано ІТ обладнання для мобільного ЦНАПу згідно зі специфікацією зазначеної в Технічному завданні.

9 січня у мерії за участі регіонального спеціаліста програми «U-LEAD з Європою», відповідальної за громади Харківської області Ірини Синицької відбулося засідання робочої групи з питань модернізації Лозівського Центру надання адміністративних послуг в рамках Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

  • - Ми завжди ставили перед собою завдання - наближення послуг до населення, надання їх в зручних умовах та у найбільш стислі терміни. Особливо актуальним це питання стало зі створенням Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, - наголосив перший заступник міського голови Олександр Жидков. Також додав, що у ЦНАПі вже впроваджена практика виїзних прийомів з надання адмінпослуг. За минулий рік такими виїздами охоплені майже усі старостинські округи. Та все ж таки, більш комфортним обслуговування населення стане можливим після отримання мобільного ЦНАПу. Перший віце-мер подякував команді Програми «U-LEAD з Європою» за підтримку Лозівської громади в оптимізації надання адміністративних послуг.

Ірина Синицька, регіональний спеціаліст програми «U-LEAD з Європою» відзначила роботу Лозової у напрямку реалізації проекту. Зауважила, що їхній команді приємно співпрацювати з владою Лозової, яка зацікавлена в у створенні комфортних умов для жителів громади.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ