Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930449Про це поінформував завідувач Лозівської філії Харківського обласного лабораторного центру МОЗ України Віктор Ткаченко на нараді з недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, яка пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського, сьогодні, 20 березня.

Також Віктор Ткаченко додав, наразі, жінка яку госпіталізували 19 березня, перебуває на лікуванні в обласній інфекційній лікарні, у неї діагностували грип. Нещодавно вона повернулася з-за кордону, тому після звернення до лікаря з симптомами вірусної інфекції, для обстеження була доставлена в обласну інфекційну лікарню.  Знаходитиметься в обласному закладі до повного одужання.

Директор ТМО Іван Жовтий розповів, що наступного тижня до Лозівського інфекційного відділення надійдуть експрес-тести для виявлення коронавірусної інфекції. Їх закупили за кошти Територіального медичного об’єднання. Окрім того, для потреб лікарень додатково замовлено засоби індивідуального захисту. У разі масових захворювань, лозівські медики готові перепрофілювати стаціонарне відділення на мікрорайоні на 190 місць. Наразі для прийому хворих підготовлені бокси в інфекційному відділенні.

Міський голова Сергій Зеленський під час наради закликав усіх згуртуватися й діяти злагоджено в боротьбі з епідемією. Очільник міста поінформував, до мерії звернулися сім підприємців, які готові надати фінансову підтримку медичним закладам на боротьбу з коронавірусною інфекцією, допомогти з транспортом.

Про роботу поліції у напрямку дотримання вимог Постанови КМ України № 215 (зі змінами) доповів начальник Лозівського відділу поліції Олександр Долженко. Наголосив, поки що рейди лозівських поліціантів носять профілактичний характер. У разі подальшого недотримання вимог законодавства, у відношенні порушників вживатимуться заходи адміністративного та кримінального впливу.

Учасники наради звернули увагу населення, без нагальної потреби, у період карантину утриматися від відвідування державних установ.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ