Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930529

Про це повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 23 березня.

- Працюємо у тих умовах, які введені, не допускаємо паніки серед населення та вживаємо усіх заходів щодо виконання Постанови КМ України № 211 про недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, з внесеними змінами. 

Особливе занепокоєння міський голова висловив з приводу низького рівня забезпечення засобами індивідуального захисту.

  • -  Ситуація з забезпеченням медиків та населення першочерговими засобами індивідуального захисту – складна, є проблеми з їх поставками. – Ми готові виділити кошти на їх придбання вже на сесії міської ради, яка пройде на цьому тижні. У разі потреби проведемо перерозподіл коштів, які передбачені на соціальні програми. Я прошу взяти на контроль забезпечення цими засобами ФАПів та амбулаторій, у селі повинно бути все необхідне.

Також Сергій Зеленський поінформував, що від приватних підприємців міста вже надходить допомога у боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Наразі безкоштовно передано півтори тисячі пов’язок для потреб громади, які були зшиті у Лозовій. Також за рахунок соціальних партнерів міста, підприємець з Харкова виготовить для потреб медиків та лозівчан ще п’ять тисяч пов’язок. Очікується розподіл засобів індивідуального захисту, які надійшли з Китаю. Лозівські медики їх отримають, але знову ж таки у недостатній кількості.

Міський голова доручив усі ці питання тримати на постійному контролі. 

Нагадаємо, у суботу, 21 березня, у Харківській області оголошено надзвичайну ситуацію у зв’язку з пандемією на коронавірус. Рішення прийняли на обласному засіданні КТЕБ та НС. Однією з рекомендацій комісії – є обмеження руху громадського транспорту.

  • - Потреби у зупинці громадського транспорту у Лозовій поки що не має, - сказав перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. - Більшість людей стали ходити пішки, тому в маршрутних таксі у деяких випадках не набирається навіть десять чоловік. Крім того, громадським транспортом користуються медичні працівники та ті, які працюють на важливих об’єктах інфраструктури міста.

Олександр Жидков поінформував, до ХОДА направлено листи щодо забезпечення аптечних закладів міста, засобами індивідуального захисту й антисептиками та встановлення контролю за ціновою політикою не тільки в аптечних мережах, а й в торгівельних закладах на продукти харчування, вони зросли.

Олександр Жидков зауважив: «Стан медицини по комплектуванню первинними засобами захисту має бути кращим, на перший випадок вони є, далі можуть виникнути проблеми. Про це ми постійно інформуємо обласне керівництво». Також Олександр Жидков додав, що на заходи по боротьбі з коронавірусом з міської скарбниці витрачено 200 тисяч гривень,  на сесії міської ради, яка пройде, 27 березня, планується додатково виділити ще 350 тисяч. Від лозівських підприємців надійшло допомоги на 50 тисяч гривень.   

На засіданні члени комісії підняли питання контролю за громадянами, які повертаються до Лозовської ОТГ з-за кордону.

  • - Ситуацію в старостинських округах контролювати простіше, - говорить директор ТМО Іван Жовтий. - У селі відразу дізнаються про повернення односельців до дому. Їх обстежують фельдшера, зобов’язують дотримуватися заходів самоізоляції та спостерігають за їхнім станом здоров’я. У місті з цим складніше - тих хто повернувся, виявляють тільки після звернення до лікарів.

Медики закликають містян, які повернулися з-за кордону бути відповідальними. Для того, аби уникнути поширення коронавірусу й вберегти здоров’я рідних, близьких та оточуючих - дотримуватися карантину.

Мер Лозової Сергій Зеленський доручив звернутися до ХОДА за роз’ясненнями, щодо методів контролю на місцевому рівні за особами, які повертаються з-за кордону.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ