-9°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 77%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

P1270505

Сьогодні, 12 січня, у мерії щедрували та співали дорослі і маленькі артисти. Вихованці дитячого садка № 6 «Посмішка»  защедрували працівникам міськвиконкому. Заспівали посадовцям вітальних пісень, розказали вірші та затанцювали. Секретар міської ради Сергій Коба дякував малечі за виступ і подарований гарний настрій  та вручив маленьким артистам солодкі подарунки.  

З вітальним концертом, до Новорічних і Різдвяних свят та словами подяки на адресу міського голови Сергія Зеленського і його команди,  до мерії завітав фольклорний ансамбль  «Рідний край». Артисти заспівали авторські пісенні композиції  та народні українські пісні.  Дякували меру за моральну та матеріальну підтримку, допомогу у придбанні музикальної апаратури. Побажали у новому році усім працівникам міськвиконкому міцного здоров’я, достатку і всіляких гараздів. 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ