1°C

Погода у Лозовій

Rain And Snow

Вологість: 97%

Вітер: 24.14 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

P1270505

Сьогодні, 12 січня, у мерії щедрували та співали дорослі і маленькі артисти. Вихованці дитячого садка № 6 «Посмішка»  защедрували працівникам міськвиконкому. Заспівали посадовцям вітальних пісень, розказали вірші та затанцювали. Секретар міської ради Сергій Коба дякував малечі за виступ і подарований гарний настрій  та вручив маленьким артистам солодкі подарунки.  

З вітальним концертом, до Новорічних і Різдвяних свят та словами подяки на адресу міського голови Сергія Зеленського і його команди,  до мерії завітав фольклорний ансамбль  «Рідний край». Артисти заспівали авторські пісенні композиції  та народні українські пісні.  Дякували меру за моральну та матеріальну підтримку, допомогу у придбанні музикальної апаратури. Побажали у новому році усім працівникам міськвиконкому міцного здоров’я, достатку і всіляких гараздів. 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ