Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2100970Сьогодні, 18 листопада, Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з делегацією з міста Ромни, яка прибула до Лозової на чолі з новообраним мером - Олегом Стогнієм. Під час зустрічі Лозівський міський голова ділився з колегами досвідом управління найбільшої в Україні об’єднаної територіальної громади, інформував про подальші перспективи її розвитку. Розповів про труднощі у формуванні бюджету, які виникли, у тому числі, й у наслідок спаду виробництва на двох місто утворюючих підприємствах - Лозівського ковальсько-механічного заводу та Панютинського вагоноремонтного.

Продовженням перебування делегації з міста Ромни у Лозовій – стали зустрічі зі спеціалістами міської ради. Колег цікавило, як організована робота в старостинських округах, який штат працівників та їхні повноваження, хто призначає старосту. Як надаються соціальні послуги населенню, цікавилися роботою закладів освіти, культури та медицини. Також спеціалісти Лозівської міської ради розповіли про проблеми, які виникали під час передачі землі та майна. Окреслили ряд організаційних питань з проведення першої сесії міської ради.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ