19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P117015705 липня перший заступник міського голови Жидков О.М. та заступник міського голови Крикун В.В. провели прес-конференцію з журналістами міста, під час якої детально повідомили про ситуацію, яка склалася у місті з постачанням води.

Рівень оплати населенням за послуги з водопостачання та водовідведення станом на  05 липня 2017 року складає 31 %. У зв’язку з чим виникла загроза 10.07.2017 року відключення КП «Лозоваводоканал» від подачі електроенергії , про що офіційно надали попередження з  АК «Харківобленерго». Щоб в цілому місто не було відключено від водопостачання подача води може здійснюватися погодинно, в об’ємах здійсненої  проплати населення -  розповів перший заступник міського голови Жидков О.М.

 Якщо проплати за постачання води та водовідведення до 10.07.2017 року населенням міста не буде збільшено то графік подачі води буде наступним: з 06.00 до 08.00 год., з 19.00-21.00 год.

Заступник міського голови Крикун В.В. виступив з проханням, щоб всі мешканці Лозової, які користуються послугами водопостачання та водовідведення сплатили наявну заборгованість, що надасть можливість розрахуватися за електропостачання та покупну воду та подавати воду у місто цілодобово.

Довідково:

Починаючи з 1996 року населення міста Лозова за спожиті послуги по водопостачанню та водовідведенню, теплопостачанню, квартплаті та вивозу ТБО заборгувало комунальним підприємствам міста 97 млн. 192 тис. грн.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ