Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2020 05 15 14 11 20 2

З нагоди Міжнародного дня сім'ї,  яке відзначається сьогодні, 15 травня, керівництво міста, Служба у справах дітей міської ради та виконуючі обов’язки старост привітали зі святом прийомні й патронатні родини та дитячі будинки сімейного типу. Привітання передали від народної депутатки України Юлії Світличної.

Гості вручили подарунки та солодощі для дітей. Дякували родинам, які з великою любов’ю виховують дітей та дають їм надію на щасливе майбутнє.

     На території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади функціонує 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 11 прийомних сімей прийняли у свої родини 27 таких дітей, 2 патронатні сім’ї тимчасово виховують 3-х діток. У 145 сім’ях опікунів/піклувальників виховується 186 дітей. Служба у справах дітей Лозівської міської ради у разі втрати дитиною батьківського піклування вживає усіх заходів щодо реалізації права дитини на виховання в сім’ї. Сімейними формами виховання в місті охоплено майже 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ