Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1690090Сьогодні , 5 червня, у ході робочої поїздки до Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з керівництвом міста і району оглянув хід проведення ремонтних робіт у Яковлівському клубі. З міського бюджету на них виділено більше п’ятисот тисяч гривень.

Триває ремонт глядацької зали, де оновлено стіни та стелю. У найближчих планах ремонт сцени, укладання плитки на підлогу у фойє клубу та проведення зовнішніх робіт - ремонту відливів, вимощення та цоколю. В останнє ремонтні роботи в будівлі проводилися у 1993 році.

Працівники Яковлівського будинку культури звернулися до голови обласної ради з проханням допомогти в закупівлі нових крісел до глядацької зали, облаштуванні сцени – придбанні нових куліс,  закупівлі комп’ютера до бібліотеки та збільшення її фонду.

Цього ж дня голова обласної ради відвідав Лозівську міську лікарню, де разом з міським головою та керівництвом Територіального медичного об’єднання визначився з першочерговими ремонтами. Незабаром тут розпочнуть капітальний ремонт покрівлі над стаціонарним відділенням. З обласного бюджету за сприяння голови обласної ради Сергія Чернова та голови ХОДА Юлії Світличної на ці роботи виділено 1,9 мільйона гривень. Керівництво лікарні дякувало очільникам області за кошти, бо її реконструкція була вкрай необхідна.

Також Сергій Чернов оглянув, як функціонує нещодавно відкрита Публічна бібліотека міста Лозова. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ