Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

P1630072Під час робочої поїздки до Лозової сьогодні, 10 квітня, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівський вищий коледж мистецтв, де під час урочистостей вручив кращим представникам культурної спільноти Лозової відзнаки обласної ради, ознайомився з творчістю коледжу та впровадженням нового направлення у навчанні - гончарною справою. Студенти коледжу мистецтв представили присутнім гостям сюїту «Всі ми козацького роду».

- Я отримую велике задоволення від спілкування з творчими людьми Лозової. Те що робите ви - це вічне. Ви змінюєте погляд на життя і змушуєте сприймати його у позитивному руслі, - сказав Сергій Чернов звертаючись до викладачів і учнів коледжу та представників культурних закладів Лозової. Я дякую викладачам за вашу працю і за той позитив та знання, які ви вкладаєте у дітей. Учні Лозівських художніх шкіл, своїми перемогами на міжнародних конкурсах прославляють Харківщину й Україну і це великі досягнення.
Також Сергій Чернов відзначив, що у Лозівському вищому коледжі навчаються й здобувають професію діти не тільки Харківської, а й сусідніх областей. Тому на обласне керівництво й депутатів лягає подвійна відповідальність за створення належних умов для навчання та проживання дітей. Заклад потребує проведення ремонтів та благоустрою території, у цьому напрямку є порозуміння і питання будуть вирішуватися.
Мер Лозової Сергій Зеленський подякував голові Харківської обласної ради Сергію Чернову та голові ХОДА Юлії Світличній за постійну підтримку у вирішенні питань галузі культури Лозівської ОТГ. Директор коледжу Василь Чурилов на згадку про творчі здобутки свого закладу подарував голові обласної ради картини студентів коледжу.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ