Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1620845Переважно, на прийомі громадян, який відбувся сьогодні, 10 квітня, у мерії, лозівчани зверталися до голови обласної ради з питаннями надання допомоги на лікування, декілька з них онкохворі. Ряд питань Сергій Чернов вирішував відразу під час особистого прийому, спілкуючись з лікарями Харківських медустанов. По інших обіцяв позитивного рішення у виділенні коштів з обласного бюджету на лікування та реабілітацію.

Керівник Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу Віра Рінкаман просила Сергія Чернова посприяти в заміні аварійних вікон у спортивній залі на енергозберігаючі. Вона розповіла, що їхня спортивна зала приймає учасників всеукраїнських спортивних змагань, тому провести ці ремонтні роботи вкрай необхідно.

Також мешканці Лозівської ОТГ просили допомоги у проведенні благоустрою прибудинкових територій, придбанні саджанців дерев для старостинських округів, ремонту дороги.

Сергій Чернов обіцяв прикласти максимум зусиль для позитивного вирішення усіх питань з якими звернулися лозівчани.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ