Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 14bcb71f9ec2a394b95b0ea494a8a5d2 VПершочергові питання життєдіяльності міста – безперебійне водопостачання та реконструкція тепломереж,  обговорив міський голова Сергій Зеленський  з директором Департаменту житлово-комунального господарства ХОДА Сергієм Магдисюком. Робоча  нарада з керівником Департаменту відбулась сьогодні, 14 листопада, за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

Мер Лозової та директор Департаменту обговорили ситуацію, яка склалася через численні пориви на водомережах КП «Харківводоканал», від Краснопавлівки до Лозової. Цього року на цій ділянці сталося 600 поривів, що призвело до перебоїв з подачею води на місто. Крім того, керівники розглянули хід розроблення проекту по заміні водогону від Краснопавлівки до Лозової.Друге питання, яке обговорили під час наради Сергій Зеленський та Сергій Магдисюк - хід реалізації проекту з реконструкції тепломереж мікрорайонів міста Лозова, який буде втілений у життя за рахунок кредиту Європейського інвестиційного банку.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ